Новини, Соціальні медіа, Технології

Facebook 17 років: Марк Цукерберг розповів про плани компанії

09 Лютого, 2021

17 років тому на Facebook з’явилися перші сторінки студентів, які почали обмінюватися повідомленнями зі своїми друзями. Після цього почалась захоплива подорож. І я хочу подякувати всім вам за те, що ви є частиною цієї спільноти.

Я пишаюся тим, чого ми разом досягли за останні 17 років. Але ще більш оптимістично налаштований на майбутні роки – пише Марк Цукерберг на своїй сторінці у Facebook.

Завдання Facebook на найближчий час

Світ зараз стикається з історичними проблемами, і ми готові зробити все, щоб допомогти. Ми вже почали – минулого року провели найбільшу інформаційну кампанію виборців в історії та допомогли більше ніж чотирьом мільйонам людей зареєструватися і проголосувати. А в цьому році ми проведемо найбільшу всесвітню кампанію з просування правдивої інформації про вакцину від COVID-19.

Ми створюємо інфраструктуру, щоб кожна людина у світі могла приєднатися до спільноти важливих для неї людей. Думаю, це одна з найважливіших речей, які ми можемо зробити, щоб допомогти зміцнити наші соціальні зв’язки.

Для нас важлива конфіденційність, тому ми використовуємо наскрізне шифрування в WhatsApp і Messenger. Ми постійно працюємо над створенням нових інструментів, таких як групи, відеодзвінки, платежі, спільні перегляди та багато іншого.

Ми будуємо інструменти для торгівлі, щоб дати понад 200 мільйонам малих підприємств ті ж інструменти, які раніше були тільки у великих компаній – від доступу до клієнтів до способів легко налаштувати магазин у Facebook та Instagram, навіть якщо фізичний магазин закритий.

Над чим працює компанія

Зараз ми будуємо велику обчислювальну платформу з доповненою та віртуальною реальністю. Вона зможе створювати ефект присутності. Це відкриє можливість переміщуватися куди завгодно без необхідності поїздки.

А ще ми будуємо нову модель управління для онлайн-спільнот. Модерація працює зі зверненнями, але зараз ми працюємо над тим, щоб зробити цей процес більш автоматичним.

Якщо ми зможемо досягти цих цілей, то майбутні роки будуть ще більш захопливими, ніж минулі 17 років. Спасибі, що вирушили в цю подорож з нами.

 

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu