Бізнес, Маркетинг, Новини, Технології, Топ

Прорив бізнесу в онлайн: 10 інструментів у 2021 році про які ви не знали

18 Лютого, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Онлайн-присутність стала основою успішності та стійкості бізнесу. Для того, аби компанії могли залишати в мережі масштабні цифрові сліди та реалізовувати успішні маркетингові стратегії, розробники з усього світу щороку створюють нові й нові сервіси та інструменти.

Експерти проєкту Entrepreneur склали свіжий список цінних онлайн-інструментів для бізнесу у 2021-му році.

Прорив бізнесу в онлайн: 10 інструментів у 2021 році про які ви не знали - home-top, tech, news, online-marketing, businessПрорив бізнесу в онлайн: 10 інструментів у 2021 році про які ви не знали - home-top, tech, news, online-marketing, business

1. Podsite: Конструктор вебсайтів для подкастів

Якщо ви ведете подкаст від імені бізнесу, чи персональний, вам потрібен Podsite. Podsite – це бездоганна платформа хостингу подкастів, яка пропонує необмежену кількість SEO-оптимізованих сторінок для епізодів та полегшує користувачам прослуховування. Він автоматично витягує найновіші епізоди з вашої стрічки RSS і створює спеціальну сторінку для кожного епізоду, а також пропонує фондову бібліотеку фотографій, можливість створення списку розсилки, публікації відгуків слухачів, управління спонсорами тощо.

2. SSEOZI: Ваш професійний інструмент SEO та вебаналітики

SSEOZI – це один із найбільш бюджетних способів покращити рейтинг сайту у Google та Bing за всіма ключовими словами. Сервіс допоможе не лише збільшити органічний трафік, але й визначити конкурентів та здійснити повний аудит вебсайту, щоб виправити проблеми із SEO.

3. SPYsession Visitor Analytics

Єдиний спосіб покращити спосіб використання людьми вашого вебсайту – зрозуміти, як вони насправді ним користуються. SPYsession – простий, законний спосіб зробити це. За допомогою простого інструменту ви можете шукати та відтворювати користувацькі сеанси, щоб проаналізувати досвід клієнта на вашому вебсайті та оптимізувати його.

4. Набір плагінів WooCommerce 110+ Premium

WooCommerce – один з найпопулярніших інструментів для маркет-плейсів на планеті. Якщо ви запустите свій онлайн-магазин за допомогою WooCommerce, вам сподобається цей комплект плагінів. Серед можливостей: інтеграція з Google Analytics, email-маркетинг за допомогою Mailchimp та багато іншого.

5. Швидкий та безпечний хостинг WordPress від WP Buzz

Користувачі не люблять чекати, поки сайт завантажаться. Зробіть ваш сайт продуктивнішим завдяки WP Buzz – швидкій та безпечній платформі, яка створена й оптимізована виключно для сайтів WordPress. WP Buzz покращить роботу сайту за допомогою панелі управління, оптимізованої для мобільних пристроїв та планшетів.

6. Storeshock WordPress Themes & Elements

Щоб створити привабливий вебсайт вам не потрібен веброзробник або досвідчений дизайнер. Stroeshock надає необмежений доступ до понад 1000 тем WordPress, плагінів та шаблонів, які спростять розробку інтерактивного сайту.

7. FlockRocket Result Booster Essential Plan

Ваш вебсайт повинен викликати довіру у відвідувачів та допомагати перетворювати їх на покупців. 91% міленіалів довіряють оглядам в інтернеті так само як і особистим рекомендаціям, а FlockRocket дозволяє розмістити їх безпосередньо на вашому сайті. Починаючи з відеовідгуків та останніх покупок і не тільки, FlockRocket демонструє цінність вашого бренду, не відсилаючи клієнтів з вашого сайту на платформи відгуків.

8. Sellful – White Label Website Builder & Software

Не можете задовольнити всі потреби своїх клієнтів на одній платформі? З Sellful ви можете. Цей потужний інструмент дозволяє створювати, що завгодно – від простих вебсайтів до складних робочих процесів для автоматизації вашого бізнесу всього за кілька кліків. Маркетинг електронною поштою та соціальними мережами, нарахування заробітної плати та виставлення рахунків, членство та планування – Sellful може керувати усім цим.

9. JumpStory ™ Authentic Stock Photography

Розкажіть історію свого бренду за допомогою високоякісних фотографій від художників та митців з усього світу. JumpStory ™ – це універсальний магазин для всіх потреб у дизайні.

10.Конструктор сайтів Blueprint

Якщо у вас немає вебсайту, важливо створити його. Зробити це за допомогою конструктора сайтів Blueprint дуже просто. Ви можете легко налаштувати сайт з більш ніж 500 готових блоків, 200 шаблонів  для початківців та 30 навігаційних панелей, що дозволяє створити Seo оптимізований, адаптивний сайт без написання жодного рядка коду.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu