Інвестиції, Криптовалюта, Новини

Курс Ethereum перевищив рекордні $1,9 тис.

18 Лютого, 2021

Ціна Ethereum сягнула $1918,52 під час ранкових торгів у Азії – і це рекордний максимум другої за величиною криптовалюти у світі. З початку 2021 року курс Ethereum злетів на 160%, в той час, як біткоїн виріс на 78% за той же період.

Рекордному стрибку Ethereum сприяє зростання біткоїна, вартість якого в середу, 17 лютого, перевищила $52 тис., про це пише CNBC. Ethereum, – криптовалюта і платформа для створення децентралізованих онлайн-сервісів на базі блокчейна. Розробники можуть створювати додатки в мережі Ethereum.

Ethereum працює як свого роду децентралізована програмна платформа, та відрізняється від біткоїна, який призначений лише для використання в якості валюти або засобу заощадження. Але альткоін схожий на біткоїн в тому, що він заснований на технології блокчейн.

У лютому одна з найбільших і найбільш диверсифікована товарно-сировинна біржа світу Chicago Mercantile Exchange запустила ф’ючерси на Ethereum. Це може залучити більшу кількість інституціональних інвесторів, які можуть взяти участь у торгах.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu