Новини

Заявка на роботу Стіва Джобса, заповнена в 1973 році, продається на аукціоні за 175 000 доларів

18 Лютого, 2021

Кожен підприємець цікавиться життям тих, кому вдалося створити великі компанії, але хто готовий заплатити 175 000 доларів за аркуш із почерком Стіва Джобса?

Заявка на роботу співзасновника Appe була продана за 175 000 доларів у 2018 році й тепер виставлена ​​на аукціон, який закривається 24 березня цього року.

Майданчик Charterfield виставила на онлайн-аукціон заявку про пошук роботи, написану від руки Стівом Джобсом у 1973 році, після того, як він кинув Рід-коледж (Reed College) у місті Портленд, штат Орегон, в якому провчився майже шість місяців.

Про це повідомляється на офіційному сайті Charterfield.

Документ знаходиться в хорошому стані: із невеликими складками, легкими плямами та старою прозорою стрічкою на верхньому краю аркуша. До нього додаються сертифікати автентичності.

Зазначається, що раніше цей документ був проданий на аукціоні у 2018 році більш ніж за 175 тисяч доларів, але тепер з якихось причин знову потрапив на аукціон.

Своєю спеціальністю в документі Джобс називає “англійську літературу”, але зазначає досвід роботи з комп’ютерами та калькуляторами, а також підкреслює свої інженерні та дизайнерські навички у сфері електроніки.

Заявка на роботу Стіва Джобса, заповнена в 1973 році, продається на аукціоні за 175 000 доларів - news

Аукціон почнеться 24 лютого і триватиме аж до 24 березня. Усі, хто хоче взяти участь в аукціоні, можуть зареєструватися на офіційному сайті Charterfield.

Через рік після того, як він покинув коледж, у 1974-му році, Стів Джобс потрапив на роботу в компанію Atari. Там він пропрацював до 1976 року, поки разом зі Стівом Возняком не засновав компанію Apple.

Стів Джобс (Steven Paul “Steve” Jobs) — американський підприємець, винахідник і промисловий дизайнер, який отримав широке визнання як піонер ери інформаційних технологій. Один із засновників, голова ради директорів і CEO корпорації Apple. Джобс керував розробкою iMac, iTunes, iPod, iPhone та iPad, а також розвитком Apple Store, iTunes Store, App Store та iBookstore. Успіх цих продуктів і послуг, що забезпечив кілька років стабільного фінансового прибутку, дозволив Apple стати в 2011 році найдорожчою публічною компанією в світі.

 

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu