Криптовалюта, Новини

Це маленька Лілі, 3-річна дівчинка, яка пояснює що таке біткойн на прикладі солодощів (Відео)

18 Лютого, 2021

3-річна дівчинка Лілі показала за допомогою солодощів Skittles, власних іграшок і, звичайно, ​​батьків, як працює біткойн. Епізод про базові принципи криптовалюти став п’ятим у серії випусків Lily’s Show.

У своєму відео-шоу, яке з серпня 2020 року транслюється  у  Facebook та Twitter, дівчинка пояснює різні цікаві речі на свій дитячий манер, коментує новини шоу-бізнесу, розповідає про цілющі властивості кристалів.

Ролик про найпопулярнішу криптовалюту Лілі почала, пояснивши, що біткойн – це “децентралізовані цифрові гроші!” (іншими словами, їм не потрібен банк).  У світі їх є лише 21 мільйон, а засновник біткойна — Сатоші Накамото, якого вона називає “таємничим”.

Аби продемонструвати, як працюють транзакції, дівчинка використовує гаманці із солодощами, які належать їй, плюшевому ведмедику, єдинорогу та ляльці Доллі.

Таким чином, коли солодощі переходять з однієї сумки до іншої, це називається транзакцією, і коли кілька з них складені, утвориться блокчейн, який ніхто не може побачити, оскільки він анонімний.

Крім того, Лілі дивується “чому біткойн наскільки дорогий?”. І відразу пояснює:  ці цифрові гроші не можна вкрасти, банківські рахунки не можна зламати, а доступ є лише у вас — це 12-значний код, але якщо ви його загубите, у вас будуть “проблеми”, і ви можете втратити всі свої гроші.

Вкінці відео є QR-код, за допомогою всі бажаючі можуть пожертвувати кошти в фонд Лілі для навчання у коледжі.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu