Новини, Підприємництво

Головна ознака, що ваша справа стала справжнім бізнесом

22 Лютого, 2021

Експерт по роботі з фінансами Едуард Карпенко розповів, у який момент підприємництво переростає у справжній бізнес. Про це фінансист написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Чим відрізняється бізнес від підприємництва? Таке питання я часто задаю на тренінгах з фінансової грамотності. Відповіді звучать різні, але найправильніша: бізнес – це наявність СИСТЕМИ, здатної працювати без посередньої участі власника, підприємництво не має такої системи.

Під поняттям системи мається на увазі наявність робочої бізнес-моделі, системи обліку, системи комунікацій, система ресурсних потоків.

Зупинимося на системі обліку.

Без цієї системи немає системи аналізу, а немає аналізу – значить немає планування, немає планування – немає світлого майбутнього для бізнесу.

Підприємцю дуже важливо розуміти, що його справа переростає в системний бізнес. Основними ознаками даного зростання є неможливість все тримати в голові або блокнот не вміщає усіх необхідних даних для прийняття правильного і своєчасного рішення, немає належного контролю за найманими працівниками й т.д.

І тут перед ним виникає необхідність впровадження автоматизованого обліку. Відразу з’являються нові питання: Яку програму вибрати? Хто і скільки часу її встановлюватиме? Скільки це все коштує?

Тут можливі кілька найпоширеніших варіантів:

  1. Дуже дорого, швидко і досить якісно: купити саму розпіарену програму і впровадження замовити у компанії-продавця!
  2. Дорого, досить швидко і якісно: запросити фахівця з обліку, щоб він підібрав програму, яка підходить для конкретного бізнесу, з подальшим її впровадженням!
  3. Дешево, повільно і не дуже якісно. Купити саму розпіарену програму, найняти бухгалтера, щоб він займався її впровадженням, заодно і вів бухгалтерський облік!
  4. Дуже дешево, дуже повільно і не дуже якісно. Все зробити самому!

Який варіант обираєте Ви?

А як вам пропозиція, що можна запровадити якісно і швидко автоматизацію обліку за ціну у 2-3 рази нижче від їх реальної вартості?”

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu