Країна, Новини, Пресрелізи, Стартапи

Сервіс Glovo знизив вартість доставки в 9 містах України

06 Березня, 2021

Сервіс кур’єрської доставки Glovo зменшив вартість доставки на 10-20 грн у Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, а також у п’яти містах Київської області.

З березня 2021 року сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo знизив розмір вартості доставки у 9 містах України: Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, а також містах Київської області — Борисполі, Броварах, Ірпені, Бучі, Вишгороді. Зміна вартості доставки відбулась у бабблах «Їжа», «Кава та десерти», «Супермаркети», «Здоров’я та краса», «Магазини». Попередньо вартість доставки у бабблах «Їжа» та «Кава та десерти» становила 40 грн, а в «Супермаркетах», «Здоров’я та краса», «Магазини» — 60 грн. З березня вартість послуг знизилась до 30 грн на доставку з ресторанів і кафе, до 40 грн для бабблу «Здоров’я та краса» і до 50 грн відповідно для бабблів  «Супермаркети» та «Магазини». У бабблах «Експрес-кур’єр» та «Що завгодно» формування вартості доставки залишається без змін і залежить від подоланої кур’єром відстані під час здійснення доставки.

«Наш сервіс оперує в Україні більше двох років, послугами Glovo користуються у 28 містах, а минулого року нам вдалося вийти на беззбитковість. Я неодноразово наголошував, що ефективність нашого бізнесу полягає у збереженні балансу між вибором у додатку для користувача, прийнятною комісією для партнера і збереженням на рівні доходу кур’єрів. Зниження вартості доставки у 9 містах наше стратегічне рішення, яке дозволяє розширити можливості користувачів сервісу Glovo. Ми раді, що наш актуальний об’єм бізнесу в Україні дозволяє реалізовувати подібні рішення», — розповів Дмитро Расновський генеральний менеджер компанії Glovo в Україні.

Вартість доставки для користувачів додатку Glovo у Києві залишається без змін на рівні 40 грн для бабблів «Їжа» і «Кава та десерти» та 60 грн для «Супермаркети», «Аптеки», «Магазини», а в інших містах, як і раніше, відповідно — 25 грн та 30 грн. Про спеціальні пропозиції від партнерів сервісу можна дізнатися як у додатку Glovo, так і на сторінці сервісу в Instagram за посиланням: https://www.instagram.com/glovo_ua/.

Під час епідемії на коронавірус в Україні, ми радимо використовувати безготівковий розрахунок та безконтактну доставку у додатку Glovo для обмеження додаткових контактів між користувачами та кур’єрами. Також у користувачів додатку Glovo є можливість залишати безготівкові чайові кур’єру. Завантажити додаток Glovo можна на App Store та Google Play.

Про Glovo

Glovo — це сервіс доставки, що дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах вашого міста. Компанія, що походить з Барселони, сьогодні працює у більше 650 містах у 22 країнах світу на трьох континентах — Європі, Центральній та Південній Америці, Африці на південь від Сахари.

Щомісяця у всьому світі доставкою Glovo користуються понад 2,5 млн користувачів, замовлення доставляють більше 50 000 кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 50 000. Більше про компанію Glovo за посиланням: http://about.glovoapp.com/en/

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та вже представлений у 28 містах — Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Херсоні, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Івано-Франківську, Чернівцях, Сумах, Вишневому, Борисполі, Броварах, Кривому Розі, Тернополі, Рівному, Кропивницькому, Бучі, Ірпені, Вишгороді, Луцьку, Хмельницькому. Переглянути детальну зону покриття сервісу Glovo можна за посиланням: https://glovoapp.com/ru/map.

З 2020 року компанія Glovo розвиває в Україні проєкт «хмарних кухонь» та вже запустила в роботу чотири «Cook Room» у Києві та Дніпрі, де сумарно представлено понад 50 партнерів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu