Додатки, Новини, Спільнота, Технології

Skype отримає черговий редизайн з новими темами і функціями

28 Вересня, 2021

Skype в черговий раз отримає редизайн, який повинен буде зробити покращений додаток «швидшим, надійним і суперсучасним». Як зазначає The Verge, деякі із запланованих Microsoft поліпшень вже реалізовані (як, наприклад нові теми й макети), а інші з’являться в найближчі місяці.

Новий інтерфейс дзвінків і теми

Найважливіша частина Skype привертає найбільшу увагу – це сітка співрозмовників, яка відображається під час дзвінків. Скоро вона буде включати всіх, хто дзвонить, незалежно від того, чи включено відео чи ні. Це помістить усіх учасників поруч, включаючи ваше власне відео в основний інтерфейс.

Skype отримає черговий редизайн з новими темами і функціями - tech, community, news, dodatky

Microsoft також додасть нові теми й макети, пропонуючи деякі необхідні настройки для основного інтерфейсу дзвінків в Skype. Ви зможете вибирати між поданням виступаючого, поданням сітки, великою галереєю, режимом «Разом» і навіть поданням вмісту – з параметрами, що дозволяють відображати тільки людей з включеним відео.

А ще скоро будуть доступні нові теми Skype з градієнтами кнопок, поліпшеною бічною панеллю на мобільних пристроях і значками Fluent Design у всіх додатках.

Skype отримає черговий редизайн з новими темами і функціями - tech, community, news, dodatky

Підтримка всіх браузерів і поліпшення для мобільних пристроїв

Тепер Skype буде доступний у всіх браузерах, а його робота на мобільних пристроях буде значно покращена.

«Ми вважаємо, що Skype повинен бути безперебійним, доступним і надійним незалежно від того, який браузер або пристрій ви використовуєте, через це ми завантажуємо підтримку для всіх браузерів. Ми хотіли б переконатися, що незалежно від того, який пристрій, платформу або браузер ви використовуєте, Skype завжди подарує вам відмінні враження », – заявили в Microsoft.

Skype отримає черговий редизайн з новими темами і функціями - tech, community, news, dodatky

Також в додаток буде додана TwinCam – можливість підключати до дзвінка не тільки камеру свого ноутбука, а й камеру смартфона (як додаткове джерело відео).

«Ви коли-небудь хотіли похвалитися своїм вихованцем перед один одним під час відеодзвінка на комп’ютері, але не могли змусити собаку сидіти нерухомо або камера не дозволяла захопити вихованця в об’єктив? Ми зробили це простіше і цікавіше за допомогою нової функції, яку ми називаємо TwinCam».

Деякі з цих поліпшень вже реалізовані, а інші з’являться в найближчі місяці. Призначені для користувача звуки повідомлень є частиною нових функцій, а нова TwinCam з’явиться пізніше.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu