Інвестиції, Новини, Пресрелізи

Стартап OVO: як на доставку овочів і фруктів отримати $150.000 інвестицій?

17 Березня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Український проект з доставки свіжих продуктів OVO в рамках першого раунду інвестування привернув $150 000. 

Успішний стартап привернув увагу фонду TA Ventures і клубу приватних інвесторів ICLUB, які й зробили фінансове вливання в проект.

Чому саме OVO?

Сервіс доставки овочів та фруктів OVO стартував навесні 2020 року. З початком карантину Роман Мелкумов та Степан Зіняк, власники маркетингового агентства Bluocean, запустили новий, перспективний проект.

Стартап OVO: як на доставку овочів і фруктів отримати $150.000 інвестицій? - press-release, news, investytsiyi

Купівля свіжих фруктів та овочів у супермаркетах стала нетільки незручною, але й небезпечною: покупці торкаються товару руками, вибір значно гірше, ніж є на складах, а сам похід в магазин, процес вибору і покупки продуктів вимагає багато часу та зусиль. Тим часом, OVO пропонує доставку кращих продуктів до дверей квартири.

«Ми запустили сервіс у розпал карантину, й розвивали його за рахунок оборотних коштів, – згадує один із засновників OVO Роман Мелкумов. – Так як бізнес з першого дня був прибутковим, ми думали про бізнес-кредит, але познайомилися з Андрієм Федоровим – і він запропонував стати партнером у нашій компанії».

Pre-seed раунд у деталях

Після партнерства з Федоровим, влітку 2020 року стартапомOVO зацікавився фонд TA Ventures. У результаті переговорів, проект привернув інвестиції Фонду спільно з клубом приватних інвесторів ICLUB.

«OVO – компанія з унікальною моделлю, – ділиться враженнями партнер TA Ventures Олег Маленков. – Команда взяла краще від моделі HelloFresh, і додала до неї доставку протягом години. Фокус OVO – продукти, за якими ми найчастіше ходимо до магазину біля будинку або супермаркету. Всього за кілька місяців після інвестиції команда збільшила місячну виручку в п’ять разів, та відкрила перший дарк-стор».

У 2020 році сервіс OVO став другим після Liki24 українським проектом, який привернув фінансові вливання від фонду TA Ventures і клубу ICLUB.

«OVO і Liki24 доводять, що навіть криза не заважає хорошим компаніям залучати інвестиції, – стверджує керуючий партнер ICLUB у Києві Ігор Перція. – Ці два стартапи викликали найбільше інтересу від інвесторів усередині нашого клубу, що є індикатором попиту на українські продукти серед локальних інвесторів».

До кінця 2021 року творці стартапу OVO планують закріпити свою лідерську позицію на ринку доставки свіжих продуктів, а крім того – відкрити в Києві до п’яти нових дарк-сторів. Тому до кінця березня OVO залучить ще один раунд інвестування.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu