Інвестиції, Новини, Пресрелізи, Стартапи

Стартап 3DLOOK залучив $6,5 млн. Серед його клієнтів – компанія Уоррена Баффета

17 Березня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Українська компанія 3DLOOK, яка працює над технологією сканування людського тіла по фото, в рамках раунду А, залучила інвестиції в розмірі $ 6,5 млн. 

Хто інвестував

Інвесторами компанії стали венчурний фонд Almaz Capital, TMT Investments і Zubr Capital. Капіталізацію 3DLOOK не розкривають. Але співзасновник і головний виконавчий директор компанії Вадим Роговський згадував, що з попереднього раунду в липні 2020 року вона має зрости у 2,5-3 рази.

Всього компанія на цей час залучила $11,2 млн, з яких $ 7,9 млн залучили під час пандемії COVID-19. Серед інвесторів компанії: фонди Boost VC, 500 Startups, ICU Ventures, U Ventures (частина Horizon Capital).

Як на процес вплинув карантин

За словами Роговского, під час локдауна вся комунікація перейшла в онлайн, і тому робота йшла ефективніше.

«Ми змогли поспілкуватися з більшою кількістю інвесторів, так як нам не потрібно було витрачати час на перельоти і планування особистих зустрічей. Ми могли бути присутніми на важливих переговорах в будь-який момент і з будь-якої точки: так, я брав участь в онлайн-зустрічах з гірськолижного курорту або під час свят.
За рахунок цього ми закрили раунд всього за 5 місяців, що досить швидко для раунду А. За 3 місяці ми вибрали і підписали кращий term sheet з декількох варіантів, а ще за два – погодили всі деталі угоди», – говорить CEO компанії.

На що витратять інвестиції

Отримані інвестиції підуть на розширення команди топ-менеджерів в США, на відкриття нових R&D-центрів в США і Західній Європі. Також гроші витратять на розробку нового продукту, який дозволить покупцям віртуально приміряти одяг в реальному часі за допомогою AR.

Показники компанії

Компанія працює над технологією сканування людського тіла по фото – визначає параметри тіла людини за двома фото за допомогою комп’ютерного зору і тривимірного статистичного моделювання. Така технологія може використовуватися, наприклад, щоб допомогти покупцеві вибрати одяг потрібного розміру.

Серед клієнтів компанії – близько 100 брендів по всьому світу, серед яких Dickies (дочірня компанія VF Corporation), Tailored Brands (великий ритейлер в США зі списку Fortune 1000), а також відомі гравці на ринку уніформ – 1822 Denim, RedThread, Safariland і Fechheimer Bros (компанія Уоррена Баффета). З українських компанії компанія працює з Bettter – брендом Юлії Пелипас.

З квітня 2020 року ARR (річна виручка) компанії виросла в 5,6 разів і перевищила $1 млн. Клієнти змогли скоротити повернення речей на 30%, а конверсії підвищилися в 4 рази, якщо порівнювати рік до року.

Компанія планує працювати не тільки з виробниками одягу, виходити на інші ринки, наприклад, робити рішення для виробництва меблів, автомобільних сидінь на замовлення, моніторингу здоров’я, відеоігор.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu