Бізнес, Новини, Поради, Топ

Де купити готовий бізнес: Україна та світ

23 Березня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Можна відкрити своє підприємство, а можна купити готовий бізнес. Так ви почнете отримувати дохід відразу, не витрачаючи час на запуск.

Це не обов’язково повинен бути високотехнологічний проєкт, це можуть бути автосервіс, салон краси або ресторан. Однак до покупки бізнесу потрібно підійти серйозно. Нижче ми представимо список  найбільш популярних дощок оголошень для бізнесу. Для порівняння ми відібрали найбільш відомі і популярні сайти, на яких можна знайти оголошення.

Де купити готовий бізнес: Україна та світ - home-top, porady, news, businessДе купити готовий бізнес: Україна та світ - home-top, porady, news, business

Універсальні дошки оголошень

1. OLX.ua

Формат: універсальний

Рік запуску: 2011

Категорія: бізнес і послуги, дитячий світ, нерухомість, транспорт, запчастини для транспорту, робота, тварини, будинок і сад, електроніка, мода і стиль, хобі, відпочинок і спорт, віддам даром, обмін.

Ліміт на безкоштовні оголошення: є, різниться в залежності від рубрики.

Переваги OLX:

 • Висока відвідуваність сайту: за даними сервісу SimilarWeb у вересні 2020 року на ресурс зайшло майже 11 млн унікальних відвідувачів;
 • Функціональний і естетично приємний інтерфейс;
 • Оперативна модерація оголошень;
 • Широке охоплення категорій;
 • Наявність програми для мобільного пристрою;

Недоліки OLX:

 • Система захисту облікового запису від шахраїв потребує доопрацювання: наприклад, на момент підготовки матеріалу в особистому кабінеті немає опції “включити двоетапну перевірку”, щоб додатково захистити аккаунт.
 • Тривале рішення спірних питань.
 • Онлайн майданчик OLX по праву займає одну з лідируючих позицій серед подібних сервісів. Сьогодні він виконує роль надійного помічника в процесі взаємодії між учасниками торгових процесів на території всієї України.

2. IZI.ua

Формат: універсальний

Рік запуску: 2020

Категорії:  бізнес і послуги, нерухомість, електроніка, одяг і взуття, аксесуари, транспорт, хобі та спорт, тварини та рослини, краса і здоров’я, будинок і сад, будівництво та ремонт, обладнання, сировина, робота, дитячі товари, а також харчові продукти.

Ліміт на безкоштовні оголошення: відсутній для будь-яких рубрик.

Гіперпростір оголошень IZI.ua є одним з проєктів IT-компанії EVO. Завдяки добре продуманій стратегії й розширеним можливостям, ця “молода” дошка оголошень вже встигла зайняти гідну позицію на українському ринку.

У своєму онлайн-просторі сервіс дає можливість представникам бізнесу створити привабливі оголошення та вибудувати безпечну комунікацію з клієнтами;

Переваги IZI.ua:

 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • Якісний супровід та підтримка роботи сайту;
 • Відсутність обмежень для безкоштовних оголошень;
 • Наявність функції безпечної покупки;

Недоліки IZI. ua

 • У порівнянні з іншими майданчиками IZI.ua залишається досить молодим брендом. Ресурс тільки почав завойовувати довіру продавців і покупців.
 • Злагоджена робота команди IZI.ua дає відмінні результати. І хоч ця дошка поки не така популярна як, наприклад, OLX, в цьому теж є переваги: ​​конкуренція в кожній категорії товарів нижче.

3. RIA.ua

Формат: універсальний

Рік запуску: 2004 рік

Категорії: бізнес та послуги, авто, запчастини, робота, побутова техніка, товари для дому і саду, товари для весілля, товари для транспорту, дитячий світ, тварини, канцтовари, комп’ютери та телефони, краса та здоров’я, література, книги, журнали, одяг і взуття, продукти харчування, промислові товари, хобі та спорт.

Ліміт на безкоштовні оголошення: є, для кожної групи товарів / послуг сервіс встановлює зупиняє окремі ліміти.

Компанія RIA.com входить до складу міжнародної групи International Online Transaction (Естонія) і вже довгий час служить надійною платформою для підтримки взаємин між продавцями й покупцями України.

Переваги RIA:

 • Зручна навігація і кращий пошук на сайті;
 • Адаптація під мобільні пристрої;
 • Добре налагоджена робота служби підтримки;
 • Зручний особистий кабінет;
 • Безпечна покупка-продаж.

Недоліки RIA:

 • Заборона на розміщення посилань в тексті оголошень;
 • Складна система продовження терміну дії оголошення.

Тисячі підприємців України вибирають майданчик RIA.соm для розміщення оголошень своїх товарів і послуг. Завдяки її можливостям, вони успішно будують взаємини з клієнтами і отримують прибуток.

4. OBYAVA.ua

Формат: універсальний

Рік запуску: немає інформації

Рубрики: нерухомість, транспорт, робота, електроніка, будівництво / ремонт, дитячі товари, одяг / аксесуари, меблі / інтер’єр, будинок / сад, тварини / рослини, краса / здоров’я, хобі / спорт, обладнання / бізнес, послуги, знайомства.

Ліміт на безкоштовні оголошення: є тільки в категоріях «Послуги» і «Робота».

Головна фішка сервісу – необмежена кількість безкоштовних оголошень в більшості передбачених рубрик.

Переваги Obyava:

 • Сучасний дизайн з хорошою навігацією;
 • Смарт фільтри для пошуку з можливістю вибирати відразу кілька параметрів;
 • Можливість безкоштовного імпорту оголошень з інших онлайн-майданчиків або зі сторінок власного веб-сайту.

Недоліки Obyava:

 • Обмеження щодо розміщення безкоштовних оголошень: в одному профілі допускається не більше 100 штук;
 • Заборона на розміщення оголошення з посиланням на зовнішні ресурси.

5.Prom.ua

Формат: універсальний

Рік запуску: 2008 рік

Найбільший маркетплейс України, де продаються понад 100 млн товарів від тисяч підприємців з усієї країни.

Категорії: Покупці можуть знайти будь-який товар – від зубної щітки до комбайна та бізнесу.

Підприємці на платформі Прома самостійно створюють інтернет-магазини або розміщують свої товари в загальному каталозі.

Дошки оголошень для бізнесу

InVenture

InVenture – це скоріше сайт-вітрина, ніж дошка оголошень для бізнесу. Хоча такий розділ і зустрічається на ресурсі. Проєкт дійсно масштабний і має хорошу відвідуваність. Але скоріше підійде для великих інвесторів або великим компаніям, ніж малому і середньому бізнесу.

Практично повна відсутність можливостей пошуку по оголошеннях (а ті сортування, які є, вкрай складно назвати “функцією пошуку”), сильно знижують привабливість для користувачів розміщувати свої оголошення. Розміщення 1-го простого оголошення на 3 місяці, також, платне.

В цілому, про сайт InVenture складається враження, що пріоритетним для ресурсу є тільки великий бізнес і великі інвестиційні проєкти. Цей майданчик – швидше вітрина інвестиційної брокерської компанії, яка зацікавлена ​​в отриманні % від продажу бізнесу, ніж надання послуг дошки оголошень для бізнесу.

Агентство готового бізнесу

З 2004 року агентство успішно працює на ринку консалтингових послуг для малого та середнього бізнесу, бувши провідною компанією в цій галузі. Основна діяльність агентства полягає в консалтинговій підтримці малих і середніх підприємств в Україні, сприяння у встановленні ділових зв’язків з українськими й закордонними партнерами, веденні операцій по купівлі-продажу чинних бізнесів і комерційної нерухомості.

БізнесМаркет

БізнесМаркет – майданчик для комунікації продавців і покупців готового бізнесу. Стратегія розвитку проєкту націлена на те, щоб зібрати на базі БізнесМаркету всі найбільш актуальні та затребувані інструменти у сфері бізнес-комунікації, а головне – організувати співтовариство з людей бізнесу, експертів та інших учасників ринків для обговорення та вирішення найбільш актуальних завдань, що стоять перед власниками й топменеджер українських компаній.

Купівля бізнесу за кордоном

StartUp

Startup Network – ще один із сайтів оголошень для бізнесу. Ресурс досить цікавий і має хорошу відвідуваність. Насправді це ціла мережа сайтів, які працюють в декількох країнах.

На даному ресурсі є шаблони оголошень, які дозволяють автору максимально докладно представити свій об’єкт пропозиції. Startup Network в основному фокусується на стартапи та інвест-проєкти. Хоча розділ оголошень про продаж бізнесу також присутній.

Business and Asset. Exchange

Business and Asset. Exchange – міжнародна компанія, що спеціалізується на продажі комерційних активів у 240 країнах світу. У платформи понад 215 тисяч осіб в клієнтській базі.

На сайті представлені оголошення про продаж та оренду бізнесу, а також розділи «франшизи», «устаткування» і «комерційна нерухомість». На головній сторінці в режимі реального часу відображається кількість відвідувачів за сьогоднішній день і кількість укладених угод за вчорашній. На сайті діє вибіркова модерація оголошень.

BizRating

BizRating – один з відомих в Україні сайтів, який надає можливість продати й купити бізнес. Ресурс позиціонує себе, як “магазин готового бізнесу” і зосереджений тільки на продажі бізнесу, франшиз і надання послуг для брокерів.

Завдяки великій кількості додаткової інформації та “віку”, ресурс має високу популярність і відвідуваність. Але інформативність шаблону оголошень, функціональність і зручність пошуку, а також сайту в цілому, на досить низькому рівні. Дуже явно простежується “зв’язок” з величезною кількістю бізнес-брокерів та франчайзинговими компаніями, що ставить під сумнів незалежність і “незацікавленість” ресурсу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu