Бізнес, Новини, Підприємництво, Топ

Потап та Хмельницький показали бізнес-процеси на прикладі риболовлі (Відео)

18 Березня, 2021

Засновник UFuture та UNIT.city Василь Хмельницький запустив персональний YouTube-канал (раніше підприємець розвивав Win-Win шоу). Першим героєм каналу став засновник продюсерського центру MOZGI Entertainment, успішний продюсер та виконавець Олексій Потапенко (Потап).

Двоє яскравих підприємців вирушили на зимову рибалку і на її прикладі показали бізнес-процеси. Випуск вийшов легким і корисним.

Потап та Хмельницький показали бізнес-процеси на прикладі риболовлі (Відео) - home-top, entrepreneurship, news, businessПотап та Хмельницький показали бізнес-процеси на прикладі риболовлі (Відео) - home-top, entrepreneurship, news, business

Потап та Хмельницький поговорили про те, як починався бізнес кожного з них, скільки треба мати грошей, щоб жити щасливо, про основні помилки на шляху до успіху.  Крім того, бізнесмени поділились секретом, як впіймати дійсно «велику рибу».

“Зійшлись на тому, що шлях до успіху не буває швидким і легким. Як виявилось, у нас з Потапом схожі історії, ми обоє починали з самого нуля і багато працювали «в полях», щоб чогось досягти. Я починав з роботи на будівництві, Потап — сам налаштовував світло і робив грим для інших артистів на початку своєї кар’єри. Пройшовши такий шлях, зараз я одразу бачу, хто з молоді буде успішним. Бо в 95% успіх приходить до тих, хто має велику амбіційну мету, але розуміє, що для цього потрібно багато працювати, набиратись знань, навичок і компетенцій. І це ніколи не буває швидко.”, – поділився враженнями від випуску Василь Хмельницький у Facebook.

Про що Потап та Хмельницький говорили під час риболовлі: основні цитати:

Василь Хмельницький: 5 цитат із випуску

Потап та Хмельницький показали бізнес-процеси на прикладі риболовлі (Відео) - home-top, entrepreneurship, news, business
Якщо раніше з конкурентами боролись, то зараз конкурентів потрібно поважати, їх треба перегравати, без цбого неможливо. Якщо у людини не буде права вибору, вона не буде купувати товар”.

Для малого бізнесу сьогодні світ відкритий, не треба звужувати свій світогляд. У нас в країні талановиті люди, маленькі затрати та чудова локація”

“Ловити рибу – це як бізнес, ризики дуже великі та можемо не піймати, але якщо ризикувати, можна отримати бонус”

“Вийти із зони комфорту – це шукати нові можливості, нові ідеї, новий шлях. Підприємцям важливо виходити із зони комфорту і знаходити нову зону комфорту, відчувати свого клієнта, бачити яким він буде через 5-10 років і вже сьогодні закладати фундамент”

“На будь-якій роботі є труднощі, і тільки тоді, коли ви навчитеся справлятися з труднощами, робота буде приносити задоволення”

Олексій Потапенко: 5 цитат із випуску

Потап та Хмельницький показали бізнес-процеси на прикладі риболовлі (Відео) - home-top, entrepreneurship, news, business

“Я наробив дуже багато помилок у бізнесі, але я називаю це платою за моє навчання”

“Заробивши з проєкту “Потап і Настя”, я вирішив побудувати нову компанію і новий дует (“Время и стекло” – ред.). Понад 4 роки вони  злітали та падали й настав момент, коли я всі гроші вклав в цей проєкт і вони злетіли”

“Я вивчав процес шоу-бізнесу зсередини. Коли не було грошей, я стояв за камерою, фарбував стіни, привозив та відвозив артистів, навіть робив макіяж зіркам. Я досі продовжую вивчати цей процес”

“У людей повинні бути впевненість і величезне бажання. Ціную людей, які можуть довести, що вони дійсно знають, чого хочуть”

“Не в грошах щастя, але гроші це енергія. Щастя – це процес, який змушує рухатись енергією”

Дивіться випуск повністю:

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu