Кар'єра, Книги, Новини, Розробникам, Студенту, Топ

Кращі книги та онлайн курси для веб-дизайнера: добірка редакції UAspectr

20 Березня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Кожному сайту, який хоче знайти й утримати своїх відвідувачів, потрібно вебдизайнер: саме цей фахівець зробить ресурс унікальним, привабливим і зручним. Не дивно, що попит на професію постійно зростає.

Ми зібрали список книг для початківців вебдизайнерів. Вони стануть в пригоді й тим, хто тільки робить свої перші кроки в професії, і тим, хто хоче підвищити кваліфікацію.

Хто такий вебдизайнер

Робота дизайнера – візуальне втілення ідей і об’єктів. Дизайнери створюють фірмовий стиль і оформлення сайту, мобільні додатки, ігри, анімацію, спецефекти для реклами й кіно, доповнену реальність. Є фахівці, які працюють над зручністю і функціональністю продуктів.

Створення сайтів може здатися чимось простеньким, на перший погляд, але кожен унікальний дизайн містить нюанси.

Наприклад, вебсайт, що пропонує послуги з планування подорожей для пенсіонерів, буде сильно відрізнятися від блогу, орієнтованого на дітей. Такий ось цікавий приклад 🙂

Чим займається: розробляє дизайн сайтів, їх структуру і навігацію.

Навички:верстка сторінок сайту, основи юзабіліті, робота з Figma, Sketch, Photoshop, типографіка.

Де працювати:студія створення сайтів, рекламне агентство, продуктова компанія, аутсорс компанія, фріланс.

Зарплата в місяць:від 12 тис. до 40 тис. грн.

Кращі книги для вебдизайнера

Дизайн для реального світу, Віктор Папанек

Кращі книги та онлайн курси для веб-дизайнера: добірка редакції UAspectr - home-top, studentu, developers, news, knygy, careerДе купити: Rozetka, Book24

Література ідеально підходить для початківців у веб-дизайні. Вона розкриває основи спеціальності. У керівництві автор досконально пояснив роль вебдизайнера в бізнесі.

Книга була опублікована в 1979 році, але все ще не застаріла морально: молоді дизайнери неодмінно знайдуть в ній відповіді на питання, що їх хвилюють. У виданні зібрані важливі ключові постулати. Без них дизайнеру-початківцю буде складно показати себе в цій захоплюючій ніші.

Книга Чуйний веб-дизайн, Ітан Маркотт

Кращі книги та онлайн курси для веб-дизайнера: добірка редакції UAspectr - home-top, studentu, developers, news, knygy, careerДе купити: Rozetka

Видання присвячене питанням адаптивності. Це своєрідне керівництво, що допомагає створити максимально зручний вебпроєкт. Неважливо, який девайс буде використовуватися для перегляду, дизайн буде оптимально зручним для всіх. Автор стверджує, що після прочитання керівництва його читач зможе самостійно вебсайт, який легко задовольнить запити будь-якого користувача. Також в цьому виданні описані найчастіші проблеми й недоліки, які роблять фахівці при створенні вебпорталів.

Основи тематичної стратегії, Ерін Кіссейн

Де купити: Rozetka

Кращі книги та онлайн курси для веб-дизайнера: добірка редакції UAspectr - home-top, studentu, developers, news, knygy, careerТут зібрана потужна теоретична база, а також безліч відмінних прикладів для її практичного застосування. Якісний контент створювати досить важко. Прочитавши книгу, ви дізнаєтеся, що потрібно брати до уваги й чому приділяти більше часу. Ця книга не дарма знаходиться на третьому місці, після її прочитання у вас обов’язково вийде створити високоякісний контент.

Спочатку мобільні! Люк Вроблевски

Де купити: Rozetka

Кращі книги та онлайн курси для веб-дизайнера: добірка редакції UAspectr - home-top, studentu, developers, news, knygy, careerЯк стає зрозуміло з назви – книга оповідає про те, як важливо розробляти дизайн сайтів для мобільних гаджетів. Автор пропонує створювати дизайн спочатку для смартфонів. Нічого дивного в цьому немає, адже більшість користувачів переглядають сайти саме з телефонів. У виданні чітко і зрозуміло пояснюється, чим відрізняється мобільна версія сайту і як до неї найкраще підійти. Як і чому від деяких опцій варто відмовитися, щоб полегшити життя користувачеві мобільного пристрою. Як структурувати контент, облаштувати навігацію – все це ви знайдете в книзі «Спочатку мобільні».

Мистецтво кольору, Іоханес Іттен

Де купити: Rozetka

Кращі книги та онлайн курси для веб-дизайнера: добірка редакції UAspectr - home-top, studentu, developers, news, knygy, careerІттен – художник, який обожнює працювати з кольором і навчає цьому своїх читачів. Кольори досить важливі не тільки в повсякденному житті, але і в веб-дизайні. Саме тому рекомендується не просто перегорнути, а уважно почитати книгу: автор детально розповідає, як правильно використовувати і поєднувати кольори. Знання, які ви почерпнете, неодмінно допоможуть вам на практиці. У книги є своєрідне продовження – «Мистецтво форми».

Дизайнь. Сучасний креатифф, Хізер Бредлі

Де купити: Rozetka

Кращі книги та онлайн курси для веб-дизайнера: добірка редакції UAspectr - home-top, studentu, developers, news, knygy, career

Хочете, щоб вашу голову відвідували творчі ідеї, що відрізняються оригінальністю і креативністю? Тоді ця книга призначена спеціально для вас. У цьому виданні ви знайдете багато корисних порад, а також масу кумедних жартів, які цілком можуть стати джерелом вашого натхнення. Особливість цього видання полягає в доступній подачі інформації. Також автор наводить в книзі цікаві історичні факти, які корисно знати для загального розвитку. «Дизайн. Сучасний креатифф» однозначно варта вашої уваги книга, а також того, щоб витратити на неї час.

Безкоштовні курси онлайн

Призначені для користувача дослідження і дизайн

Курс від Університету Міннесоти розповідає про методи вивчення поведінки користувачів. Як збирати, аналізувати дані і застосовувати їх, щоб поліпшити інтерфейс.

Рівень: підійде для користувачів, які вже займаються веб-дизайном.

Мова:англійська. Є субтитри російською.

Тривалість: 4 тижні.

Введення в типографіку

Викладач курсу Антер Кілі вважає типографіку візуальної формою мови, яка вимагає ретельного вивчення. Тому важливо знати історію розвитку типографіки, її складові і головні принципи. У кожній лекції крім теорії є практична частина.

Рівень: курс розрахований на новачків.

Мова:англійська, є субтитри російською.

Тривалість:4 тижні.

UX-дизайн для мобільних розробників від Udacity

Під час навчання студенти дізнаються, як досвідчені розробники робили прототипи популярних додатків ще до початку написання коду, як зробити додаток більш зручним при допомогою технік дизайну, і навчаться застосовувати отримані знання на практиці.

Що пропонують:

  • вивчення завдяки практичним завданням;
  • тривалість курсу – 6 тижнів;
  • фокусування на додатках для Android, але знання можна застосувати і для iOS.

Мова викладання: англійська.

Адаптивний дизайн від Coursera

Суть адаптивного дизайну в тому, щоб забезпечити коректне відображення сайту на різних пристроях – комп’ютері, смартфоні, планшеті й так далі.

Безкоштовний курс від професорів Лондонського університету допоможе поглибити знання веб-дизайну і навчитися адаптувати сайти до різних розмірів екрану.

Що пропонують:

  • передбачувана навантаження – 4 тижні по 5 годин на тиждень;
  • гнучкий графік.

Вартість: безкоштовно, сертифікат за доплату в $ 39.

Мова викладання: англійська з субтитрами.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu