Бізнес, Маркетинг, Новини, Топ

Яку студію вибрати для розробки? Топові веб студії 2021 в Україні

30 Березня, 2021

Як вибрати професійну веб-студію? Це питання рано чи пізно виникає у будь-якого власника бізнесу. Адже саме веб-ресурс дозволяє знайти більше потенційних клієнтів в інтернеті, суттєво збільшити обсяги продажів товару. Ми в UAspectr склали для вас список найпопулярніших веб-студій 2021 року. 

Vintage Web Production

Рік заснування: 2006

Яку студію вибрати для розробки? Топові веб студії 2021 в Україні - home-top, news, online-marketing, businessЯку студію вибрати для розробки? Топові веб студії 2021 в Україні - home-top, news, online-marketing, business

Засновник Vintage Web Production – Євген Кудрявченко, Дмитро Завгородній

Розмір компанії: 51-200 співробітників
Штаб-квартира: Київ, Україна
Тип: Приватне підприємство
Спеціалізація: Web development, Digital strategy, UI/UX, Design thinking, Digital marketing, Digital creative concept

Соцмережі: DOU, Linkedin, Facebook, Instagram

E-mail: sales@vintage.com.ua

Vintage Web Production – провідний веб-продакшн в Україні. Входить в ТОП-100 найкращих агентств світу за версією Awwwards.

Клієнти: Johnson & Johnson, Tetra Pak, Berlin-chemie, Helen Marlen, Makhno design, Archimatika, Radioaktivefilm, Pocketbook, Okko, Socar, Toyota, Subaru, Lexus, Natus Vincere (Navi), Danone, Bank Pivdennyi, Oschad bank, Privat Bank та інші.

Відгуки

“Дякую за крутий і неймовірно красивий сайт! Спасибі, що втілили наші бажання на 100%, навіть на 200%!”, — Анастасія enjoy-aiia.com

“Висловлюємо Вам щиру вдячність за розробку сайту для нашого Благодійного фонду “Школа майбутнього”. Ваша допомога — це неоціненний внесок у розвиток нашої організації. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам здоров’я, процвітання та побільше тепла”.

“Відгук— це ж щось в двох словах, вірно? Інформація про товар або надану послугу. Я не знаю, як правильно описати роботу “Вінтаж”— товар це чи послуга— ну і не важливо. Важливим є те, що співпраця з ними було чимось на зразок співпраці з самим з собою: “ой, тут буква” м “у нас якось криво” і все в цьому дусі. І вони абсолютно нормально реагують на подібні зауваження. Дизайнер (яким ніби як почасти є Майстерня Махно) – напевно, не найбажаніший клієнт, адже йому важко “впарити” щось. Але під час співпраці момент “впаріванія” був відсутній начисто. Хлопці дійсно передбачають бажання, стрімко піднімаючись над своїми можливими суперниками. Варто бути впевненим – результат роботи “Вінтаж” перевищить всі очікування і гідний тільки найвищого рівня, до якого ми прагнемо і якого з кожним новим проектом ми досягаємо”,— Сергій Махно mahno.com.ua

Вартість

Інтернет магазин: від 60000$
Корпоративні сайти: від 30000$
Landing page: від 10000$ (Tilda від 5000$)
Портали та послуги: від 80000$

Деякі відомі проєкти

Zorg

Zorg – інсталятор біогазових станцій. Це найбільший сайт, який ми розробили у минулому році, збільшивши звернення клієнтів з сайту в 5 разів. Більшість клієнтів купують технологію вперше. Тому ми вирішили розказати усе в деталях, зарендерили в 3D технологічні процеси та візуально показали відмінності. Це було довго та дорого, але тепер сайт містить найповнішу інформацію про роботу біогазових станцій у світі.

Результат: в 5 разів збільшили кількість клієнтів з сайту. Розширили географію клієнтів замовника з 4 до 16 країн.

https://zorg-biogas.com/

Artwinery

Створили брендовий e-commerce ігристих вин. Комплексний підхід — привабливий стилістично і водночас простий у навігації сайт з правильним digital просуванням дали відмінний результат в перші ж місяці роботи.

Результат: +580,2% приріст продажів в пляшках, +12,2% зростання частки продажів нових преміальних лінійок, +3,8% зростання середнього чека

https://artwinery.com.ua/

Bild.ua

Проект пошуку новобудов, який кинув виклик абсолютному лідеру ринку Lun.ua. Бути андердогом важко, але дуже цікаво. Ми додали диференціацію, створивши шкалу надійності новобудов — Build Control, додали до зручного UX ще й більш сучасний дизайн.

Результат: 180 000 відвідувачів за місяць. І це тільки початок.

https://www.bild.ua/

PocketBook

Завдання: Створити продуктоорієнтований корпоративний сайт для десятків країн. Сайт повинен мати універсальний дизайн, бути простим і зручним.

Проблематика: Клієнт побоювався, що студія не зможе потрапити в цільову аудиторію, так як погано розуміє європейський менталітет. Так як основна цільова аудиторія PocketBook – це жителі Німеччини віком від 35 років.

Було створено кілька концептів дизайну головної сторінки, на якій робився основний акцент. Анімація, 3D-модель, фірмові елементи вигину електронної книги, а також блок про мобільний додаток PocketBook.

У дизайні вся увага акцентована на новий продукт – електронній книзі Touch HD 3. За допомогою цього користувач може розглянути продукт детальніше і «помацати» його очима. Для цього використовувалась  інтерактивна  3D-модель, замість стандартних фото. Такий прийом дозволив закохати клієнта в дизайн самого продукту з першого попадання на сайт.

Також була опрацьована мобільна версія сайту, та адаптувана під всі можливі пристрої.

Результат: Клієнт отримав корпоративний сайт, який значно спрощує взаємодію з аудиторією з різних країн.

Яку студію вибрати для розробки? Топові веб студії 2021 в Україні - home-top, news, online-marketing, business

Wezom

Рік заснування: 1999
Сергій Гузенко, засновник та СЕО групи компаній WEZOM.

Штаб-квартира: Херсон

Офiси: Київ, Миколаїв, Чикаго, Вроцлав, Штутгарт

Розмір компанії: 250+ фултайм специалистов, 2000+ реализованных проектов

Спеціалізація: Web development, iOS development, Android development, Сustom Software evelopment

Клієнти: Корпорация Недвижимости РИЕЛ, CK «Країна», John Deere, Уманьпиво, Sanahunt, Anabel Arto, Visotsky Consulting, ROSHEN, Metinvest і багато інших.

Соцмережі: DOU, Linkedin, Facebook, Instagram

E-mail: info@wezom.kiev.ua

Вартість

Інтернет магазини: від 20000$
Корпоративні сайти: від 15000$
Портали і послуги: від 30000$
Мобільні додатки: від 10000$

Сьогодні WEZOM в Україні – компанія, яка допомагає виробникам виходити на прямий контакт зі споживачами, має чималий досвід та експертність у сферах eCommerce, Real Estate, у страхуванні та в логістиці.

Роботи компанії популярні й поза межами України, а послуги користуються попитом в усьому світі.

Відгуки

“Страховий ринок стрімко переходить в онлайн і нам потрібно було трансформуватися аби зберегти лідерські позиції. У нас з’явилася концепція “страхування у смартфоні” і Wezom зі своєю експертністю допомогли нам допрацювати її та побудувати цілу IT-інфраструктуру. Зараз втілюємо все у життя.” – Тімур Снєжко, СК “Країна”

“У нас була низка сайтів, які виконували мінімально необхідні функції, але були доволі розрізненими, все працювало аби як. Wezom створили єдину систему та розробили клієнтоорієнтований веб-ресурс з широким спектром можливостей.” – представник Корпорації Нерухомості РІЕЛ

Деякі відомі проєкти

Розробка сайту для мережі фірмових магазинів ROSHEN

Яку студію вибрати для розробки? Топові веб студії 2021 в Україні - home-top, news, online-marketing, business

Розробка інтернет магазина для УМАНЬПИВО

Яку студію вибрати для розробки? Топові веб студії 2021 в Україні - home-top, news, online-marketing, business

Art Lemon

Рік заснування: 2012

Макс Самко – засновник групи компаній: Art Lemon

Галузі: Інформаційні технології та послуги
Розмір компанії: 51-200 співробітників
Штаб-квартира: Харків, Україна
Тип: ТОВ
Спеціалізація: UI / UX, Advertising, CSS, eCommerce, Web-design, Website Development, App Design, PHP, OpenCart, WordPress, WooCommerce, Agile / Scrum, React, Angular, Laravel, HTML5, Node.js, Figma, Sketch і Adove Photoshop

Соцмережі: DOU, Linkedin, Facebook, Instagram

E-mail: hello@art-lemon.com

Вартість

Інтернет магазини: від 5000$
Корпоративні сайти: від 4000$
Landing page: від 3000$
Інтернет-каталоги: від 4000$
Сайт “під ключ”: від 4000$

Дизайн сайтів: від 999$
Розробка логотипів: від 999$

SEO: від 299$
Юзабіліті: від 499$
Тех. підтримка сайту: від 299$

Art Lemon – це digital-агентство, яке займається дизайном, маркетингом і розробкою веб-сайтів.

Студія зробила понад 500 проєктів для СНД, США, Австралії, Італії, Японії та інших країн. А також впровадила digital-стратегії для таких компаній як: Toyota, Tesla, Transformator, Kyivstar, Roshen, Ukrnafta, Whiskas, Durex, Heineken, PcShop, Клас, Mirta та інші.

Всі члени команди мають знання, які сприяють створенню успішних проєктів, побудованих виключно на технологічних рішеннях. Компанія дотримується актуального європейського стилю. Відстеження цінних трендів та інновацій – одна з переваг Art Lemon. Клієнт може бути впевненим у тому, що його ресурс буде повністю відповідати сучасним високим стандартам.

Відгуки

“Art lemon просто кращі. Якби не їх відділ маркетингу, то давно б закрив свій бізнес з настанням карантину. Керівнику Ірині окреме спасибі”, — поділився враженнями анонімний клієнт.

“В арт лимон замовляв розробку нового сайту для свого бізнесу. Скажу відразу – це третя версія сайту, працював як з фрілансерами так і з іменитими студіями і є з чим порівняти. За той обсяг роботи який вони виконали, я б витратив в 2 рази більше коштів якщо навіть брав би розробників в команду. Адекватний менеджмент і цілком стерпні терміни”, —  відгук ще одного задоволеного клієнта.

Деякі відомі проєкти

Сайт для Yaro

Завданням було розробити сайт, який презентує компанію в новому стилі після ребрендингу і створить базу відданих клієнтів.

Особливу увагу в цьому проєкті було приділино дизайну. Стильна візуальна складова повинна працювати на емоційному рівні – моментально завойовувати симпатію та довіру аудиторії, створювати обраний YARO образ корисного та модного продукту.

Спеціалісти вибрали підходящі кольору, грунтуючись на логотипі компанії, і зрозумілий модний шрифт. Оформлення сайту передає головні цінності компанії – легкість, чистоту, робить акценти на деталях.

Яку студію вибрати для розробки? Топові веб студії 2021 в Україні - home-top, news, online-marketing, business

Сайт для першого Дендра Готелю ONOVO

Була поставлена мета дати відвідувачам сайту відчути, як столичний діловий драйв зливається
з умиротворенням навколишньої природи.

Сайт повинен бути інтуїтивно зрозумілим і бездоганно стильним, щоб відвідувачі сайту відчули всю сучасність і комфорт першого в Україні Дендра Готелю.

Студія створила дизайн сайту, використовуючи приємні темні тони, які поєднуються з інтер’єром готелю, і доповнила його якісним фотоконтентом.

Яку студію вибрати для розробки? Топові веб студії 2021 в Україні - home-top, news, online-marketing, business

Brights

Рік заснування:2011

Галузі: програмне забезпечення
Розмір компанії:  51-200 співробітників
Штаб-квартира: Київ, Україна
Тип: ТОВ
Спеціалізація: Web development, iOS development, Android development, Windows Phone development, Facebook app, Web & UX design, Graphic Design and illustrations, Promo projects та Corporate websites

Соцмережі: DOU, Linkedin, Facebook, Instagram

E-mail: to@brights.io

Компанія з розробки програмного забезпечення, яка допомагає проєктам на всіх етапах циклу розробки програмного продукту: від перевірки гіпотези і створення MVP до масштабування, аналітики і UX оптимізації.

Компанія була заснована в 2011 році в Києві, а нині також має офіс у Варшаві, Польща. Розробка проєкту може тривати від 1 місяця до 1 року, в залежності від його складності. Команда вже реалізувала понад 350 проєктів. Bright створює проєкти разом з клієнтами різних культур і з різних континентів. Працює з великими компаніями, такими як PMI, MasterCard, Electrolux, Kimberly-Klark, так і зі стартапами.

Деякі відомі проєкти

Додаток Nova Assure

Основний челлендж полягав в тому, щоб зібрати в одному місці та підключити різноманітні пристрої, що включало підключення кожного з переданих параметрів до системи і забезпечення належної обробки та візуалізації на платформі.

Яку студію вибрати для розробки? Топові веб студії 2021 в Україні - home-top, news, online-marketing, business

Веб сайт для додатка BetterMe

Основним челленджем було створити спрощений і швидкий веб-сайт, розробити просту у використанні панель адміністратора і зручний редактор контенту.

Яку студію вибрати для розробки? Топові веб студії 2021 в Україні - home-top, news, online-marketing, business

Artjoker Software

Рік заснування: 2006

Засновники: Роман Катеринчик

Галузі: Інформаційні технології та послуги
Розмір компанії: 51-200 співробітників
Штаб-квартира: New York, NY

Тип: Відкрите акціонерне підприємство

Спеціалізація: Outsourced Product Development, Custom Web Development, eCommerce development solution, SEO, Markup development, Magento, UIX, Infrastructure Support, Quality Assurance Consulting, Custom Web Design, Branding та apps development

Соцмережі: DOU, Linkedin, Facebook, Instagram

Вартість

Інтернет магазини: від 1000$
Корпоративні сайти: від 1000$
Landing page: від 600$
Інтернет-аукціони: від 2000$
Портали і послуги: від 3000$
Сайт “під ключ”: від 1000$
Мобільні додатки: від 3000$

Дизайн сайтів: від 1000$
Логотипи: 200$
Фірмовий стиль: від  500$

Artjoker – компанія з повного циклу розробки, що спеціалізується на розробці веб- і мобільних додатків із науково-дослідними установками в США та Україні.

Створення сайтів, інтернет-магазинів, мобільних додатків, а також комплексний інтернет-маркетинг – основні напрямки діяльності компанії Artjoker.

За час роботи реалізовано більше 500 про’ктів. Серед клієнтів такі компанії, як: SunInbev Ukraine, Global Spirits, Mary Kay Ukraine.

Відгуки

“Ми співпрацюємо понад три роки. Хочу подякувати як керівників, так і команду, яка нас супроводжує, за дуже ефективну і дуже якісну роботу. Дякуємо!”, — Керівник проекту Britishbook Артур Булгаков.

“Дякуємо Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії”, — CEO, Freshline Вадим Бортнік.

Деякі відомі проєкти

Розробка мобільного додатка Техно Їжак

Мета: Розробити мобільний додаток вже по готовому дизайну від кліента.

Задачі:

  • Реалізувати функцію дисконтної картки в мобільному додатку
  • Зробити оповіщення, що подарунок отримано
  • Зробити QR-коди

Яку студію вибрати для розробки? Топові веб студії 2021 в Україні - home-top, news, online-marketing, business

Створення інтернет-магазину Homax

Мета: Створити інтернет-магазин товарів для дому та саду
Задачі:

  • Розробити картку товару з докладною інформацією та можливістю оформити покупку
  • Зробити унікальний дизайн
  • Зробити зручне відображення на мобільному екрані
  • Відобразити на головній сторінці всю ключову інформацію

Яку студію вибрати для розробки? Топові веб студії 2021 в Україні - home-top, news, online-marketing, business

Brainlab

Рік заснування: 2012

Штаб-квартира: Київ, Україна

Галузі: Інформаційні технології та послуги
Розмір компанії: 1-10 співробітників
Тип: підприємство

Соцмережі: DOU, Linkedin, Facebook, Instagram

E-mail: info@brainlab.com.ua

Вартість

Інтернет магазини: від 4000$
Сайт візитка: від 1650$
Корпоративні сайти: від  2000$
Landing page: від 1300$
Інтернет-каталоги: від 3000$
Сайт “під ключ”: від 3000$

Дизайн сайтів: від 1000$
SEO оптимізація: від 800$

Тех. підтримка сайту: від: 200$

Web студія «BRAINLAB» — це кваліфікована команда фахівців з багаторічним досвідом в сфері створення веб-сайтів. В команді програмісти, творчі веб-дизайнери, креативні копірайтери, невтомні pr-менеджери, відповідальні й уважні контент-менеджери, а також досвідчені сео-оптимізатори.

Основні напрямки розробки: Сайти візитки, Бізнес сайти, Корпоративні портали, Інтернет магазини, Landing page, Web Дизайн, Адаптивні сайти.

Відгуки

“Велике дякую хлопцям за наш супер магазин) Вже скільки років ми успішно працюємо і Brainlab завжди допомагає нам з нашими новими “хотєлками”! Хлопці дійсно професіонали в своїй сфері, можуть завжди підказати і направити в правильне русло з розвитку сайту”, — Максим all-ok.com.ua

“Замовив інтернет магазин. Все в комплексі, від дизайну до просування. Крім того що порадувала ціна, також здивувала швидкість та якості роботи.Загалом хлопці молодці, підходять з великою відповідальністю і ретельністю. Дякуємо)”, — Дмитро Колесніков.

Деякі відомі проєкти

Корпоративний сайт-каталог бренду Fujitsu

На сайті представлена продукція бренду, точки продажу, сервісні центри, а також історія бренду в цілому.
Дизайн сайту виконаний в корпоративному стилі бренду, а також були розроблені макети для адаптивної версії сайту.

Яку студію вибрати для розробки? Топові веб студії 2021 в Україні - home-top, news, online-marketing, business

Інтернет-магазин електронної техніки All-ok.com.ua

Оскільки основним напрямом компанії є продаж цифрової техніки та супутніх товарів до них, команда вибрала мінімалізм в дизайні з упором на зручність використання. Завданням було оновити дизайн і функціонал магазину на Joomla. Оптимізувати швидкість завантаження і розширити можливості для якісного seo-просування. Розробка проводилася на оновленій версії платформи Opencart, з новим дизайном, зручною адаптивної версією, з урахуванням всіх технічних рекомендацій seo-фахівців і перенесенням існуючої товарної бази (5 000 товарів).

Яку студію вибрати для розробки? Топові веб студії 2021 в Україні - home-top, news, online-marketing, business

WIBE

Рік заснування: 2016

Галузі: Інтернет-технології.

Розмір компанії: 11-50 співробітників.

Штаб-квартира: Odessa, Odesskaya.

Тип: підприємництво

Спеціалізація: Web Development, Design, SEO, SMM, Marketing, Mobile APP, Software, ERP, CRM, Branding, Web App, Logo, Advertisement, Front-End, Back-End, IOs / Android, QA, Support, IT solutions, PR і Analytics

Соцмережі: DOU, Linkedin, Facebook, Instagram

E-mail: info@wibe.ua

Команда надає послуги в сфері веб-розробки і маркетингу, щоб перетворити можливість в реалізований і успішний бізнес. Концепція роботи компанї – створення трендів в цифровій сфері, розкриваючи весь потенціал поставлених завдань.

Деякі відомі проєкти

Магазин подорожей Поїхали

Клієнт: Туристичне агентство в Одесі

Завдання: Попередній сайт клієнта був застарілим і не функціональним. Нам поставили завдання зробити новий сайт з використанням трендів дизайну поточного року і поліпшити зручність у використанні

Рішення: Вдалося розробити зручний і красивий сайт, який розкриває кожну країну, передаючи її унікальний колорит і традиції

Яку студію вибрати для розробки? Топові веб студії 2021 в Україні - home-top, news, online-marketing, business

Готель “Лондонська”

Клієнт: Лондонська є першим готелем Одеси і заснована в 1826 році. Розташований на Приморському бульварі, поряд з Потьомкінськими сходами, головною визначною пам’яткою міста

Завдання: Показати розкішний готель, його історію та цінності. Підкреслити архітектуру раннього італійського ренесансу

Рішення: Сайт виконаний в мінімалістичному стилі, а структура сторінок в форматі одного екрану. Основний акцент зроблений на фотографії готелю з додаванням анімації текстів і навігаційних елементів

Яку студію вибрати для розробки? Топові веб студії 2021 в Україні - home-top, news, online-marketing, business


Примітка: даний рейтинг не є рекламним, жодна з компаній не фінансувала рейтинг. Відгуки про компанії та відомі проєкти взяті з сайтів компаній. 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu