Гроші, Інвестиції, Новини, Підприємництво

Hitachi купить GlobalLogic – аутсорсера з 5700 розробниками в Україні: сума угоди $9,6 млрд

31 Березня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Японська Hitachi купує американську IT-компанію GlobalLogic за $ 9,6 млрд. Про це йдеться в пресрелізі компанії. У GlobalLogic – кілька офісів в Україні, за даними DOU, ця компанія входить в топ-3 найбільших українських IT-роботодавців.

  • Видання зазначає, що ця угода – частина розширення портфоліо японської корпорації, в ході якого вона вже придбала один з бізнесів ABB Ltd у 2020 році за $ 7 млрд.
  • Як говориться в офіційному повідомленні GlobalLogic, Hitachi розраховує за допомогою просунутих інженерних можливостей GlobalLogic і її клієнтської бази зміцнити портфоліо свого діджитал-підрозділу Lumada.
  • Операція повинна дістати схвалення регуляторних органів, очікується, що вона завершиться до кінця липня 2021 року.
  • До завершення операції структура володіння GlobalLogic виглядає так: по 45% належить Canada Pension Plan Investment Board і швейцарської інвестиційній фірмі Partners Group. Решта частки належить керівництву компанії.
  • У GlobalLogic в Україні є офіси в Києві, Харкові, Львові та Миколаєві. За даними DOU за січень 2021 року в компанії працювало 5712 фахівців, що робить її однією з найбільших IT-компаній в Україні за кількістю співробітників, відразу після EPAM і SoftServe.

Що відомо про Hitachi Ltd

Hitachi Ltd – фінансово-промислова група. До її складу входить понад 1100 компаній. Вони спеціалізуються на виробництві будівельної техніки, зберіганні даних, дослідженнях в охороні здоров’я. Частина групи компаній виробляє дроти й кліматичне обладнання спільно з LG.

Що відомо про GlobalLogic

Зараз по 45% акцій GlobalLogic належать Канадській раді з інвестицій та швейцарській Partners Group, інша частина – менеджменту.

У компанії GlobalLogic працюють 20 тис. співробітників в 14 країнах. Компанія розробляла програмне забезпечення для Avid, Nokia і Dax. А також працює з видавництвами The Economist і Reuters.

Український офіс GlobalLogic входить в трійку найбільших IT-компаній за версією порталу DOU. Офіси компанії є в Києві, Харкові, Львові та Миколаєві. Загалом по всій Україні працюють 5,7 тис. фахівців. Понад 90% розробок GlobalLogic в Україні – це комплексні R&D-проєкти.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu