Бізнес, Маркетинг, Новини, Соціальні медіа

Безкоштовні зовнішні посиланняя: як підвищити цитованість сайту

20 Квітня, 2021

Індекс цитованості демонструє, як часто посилалися на певний ресурс на зовнішніх майданчиках. Від цього залежить авторитетність сайту і його місце в пошукових видачах, а, значить, і його відвідуваність. Розповідаємо про способи отримання вхідних посилань і виведення їх на майданчик.

1. Безкоштовні програми та інструменти

Якщо на вашому майданчику розміщені безкоштовні ресурси, це природним чином стимулює появу вхідних посилань. Просування цих інструментів може значно підвищити ваш рівень цитованості.

Безкоштовні зовнішні посиланняя: як підвищити цитованість сайту - social-media, news, online-marketing, businessБезкоштовні зовнішні посиланняя: як підвищити цитованість сайту - social-media, news, online-marketing, business

Але пам’ятайте, що створення інструменту або програми може обійтися недешево. Проте, ніщо не демонструє експертність краще, ніж власна розробка, здатна полегшити клієнтам життя.

2. Товари для конкурсів та оглядів

Якщо у вас є продукти або послуги, які ви готові надавати безкоштовно, ви можете отримати більше згадок за допомогою конкурсів, оглядів від експертів або пожертвувань. Це найпростіший спосіб збільшення цитованості, але важливо пам’ятати, що його можуть використовувати і ваші конкуренти. Також ажіотаж навколо безкоштовних товарів і послуг може створити деякі проблеми з логістикою або навіть з сайтом.

3. Лідери думок і профільні експерти

Потенційні інфлюенсери або експерти в організації також можуть підняти цитованість шляхом створення корисного контенту. Це можуть бути інтерв’ю, публікації, подкасти або навіть лекції. Все це допоможе привернути увагу клієнтів. Якщо в компанії є відділ зв’язків з громадськістю, необхідно ввести його в курс справи.

4. Контент для інших сайтів

Активно поширюйте свої віджети, інструменти, зображення або дані, які можуть бути корисні іншим сайтам. Так ви отримаєте багато вхідних посилань на свій ресурс. Інфографіка, дані досліджень та інші типи інформації – це класичний і ефективний метод підвищення цитування.

5. Партнерські відносини

Ділові партнери, постачальники та клієнти – все це потенційні оглядачі, які своїми відгуками та рекомендаціями можуть залучити більше користувачів на ваш сайт. Складіть список постачальників і партнерів і знайдіть способи розмістити свої посилання на їх ресурсах.

6. Оголошення про вакансії, події та купони

Якщо ваша організація постійно публікує вакансії, проводить заходи або запускає нові продукти, то ви можете використовувати це для підвищення цитування. Ось кілька прикладів.

  • Коледжі та галузеві сайти іноді розміщують посилання на нові вакансії. Сторінка, яка описує переваги роботи в компанії, може принести багато переходів.
  • У багатьох містах є календарі заходів. Додайте там новини про майбутні події і посилання на сайт, де користувачі отримають додаткову інформацію.
  • Якщо компанія часто пропонує купони своїм клієнтам, посилання на сайт можна розміщувати на ресурсах зі знижками.

7. Публікації в блозі та соціальних мережах

Якщо ваша компанія активно публікує контент, то вам відкриті безліч способів підвищення цитування. Це може бути що завгодно: від нішевих новинних сайтів до ресурсів для відправки PDF-файлів. Навіть той факт, що генеральний директор веде блог вже примітний сам по собі й заслуговує згадок.

8. Платні посилання

Гроші відкривають всі двері. Якщо у вас є бюджет, можна пропонувати сайтам плату за розміщення ваших посилань. Однак це досить ризикований спосіб, оскільки його можуть використовувати й ваші конкуренти, а деякі пошукові системи можуть заблокувати ресурс або знизити сайт у видачі за проплачені згадки.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu