Новини, Соціальні медіа, Технології

Глава Spotify: живий аудіоконтент – це наступні сторіс

05 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Живий аудіоконтент з’явиться на всіх основних платформах, як колись це сталося зі сторіс, заявив генеральний директор Spotify Даніель Ек. Він розглядає живий аудіоконтент як новий набір можливостей, які соцмережі адаптують під себе. Фактично цей формат стане наступними сторіс – функція, створена Snapchat, але в підсумку стала доступною на всіх платформах.

«Насправді це нічим не відрізняється від того, як ви сприймаєте сторіс, – сказав Даніель Ек на зустрічі з інвесторами. – Сьогодні сторіс існують на декількох платформах, включаючи Spotify і, звичайно ж, Instagram, Snap і багато інших. Я дивлюся на живий аудіоконтент як на неповторний набір функцій і думаю, що креатори будуть приходити на майданчики, де у них найкращий зв’язок з шанувальниками для потрібного їм типу взаємодії. І я думаю, що це дуже схоже на розвиток Stories».

Інтерес до живого аудіоконтенту виник в розпал пандемії, коли люди виявилися на ізоляції вдома і перестали ходити на роботу і на великі заходи, в тому числі конференції. Але це не означає, що у формату немає майбутнього, коли світ знову відкриється, вважає Ек.

Clubhouse зробив живий аудіоконтент популярним за рахунок своєї ексклюзивності: в соцмережу можна було потрапити тільки за запрошенням. Незабаром всі почали створювати клони Clubhouse. У Facebook, Instagram, Reddit, Twitter, Discord, Telegram і навіть LinkedIn є плани по живому аудіоконтенту на різних стадіях розробки.

Замість того щоб починати з нуля, Spotify купив Locker Room. «Locker Room буде перейменований в Spotify Greenroom», – розповів Ек. Найбільше прохання, яке Spotify отримує від понад 8 млн креаторів, – надати їм більше способів зв’язку з фанатами. Живий аудіоконтент за своєю природою дав би їм прямий спосіб зробити це, з огляду на охоплення Spotify в понад 350 млн користувачів.

Але один момент досі незрозумілий – модерація живого аудіоконтенту. Формат ставить перед компаніями цілий ряд нових завдань, оскільки розмови можуть швидко зійти з потрібних рейок. Позиція Spotify з проведення кордону між свободою слова і контролем за дезінформацією або іншим неприйнятним контентом все ще залишається туманною.

Spotify додав 3 млн платних підписників за квартал, але не виправдав очікувань за кількістю активних користувачів на місяць і знизив прогноз на рік. Виручка за квартал виросла до $2,6 млрд, що на 16% більше, ніж за той же період 2020 року, але на 1% менше, ніж в IV кварталі минулого року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu