Маркетинг, Новини, Соціальні медіа

Signal показав у своїй рекламі, яку інформацію про користувачів збирають мережі. Facebook його забанив

06 Травня, 2021

Захищений месенджер Signal розмістив в Instagram рекламу з даними, які соцмережа збирає про кожного користувача і продає рекламодавцям. Однак Facebook забанив рекламний аккаунт, який використовується для показу цих оголошень, пише Gizmodo.

Facebook та Instagram мають єдину рекламну платформу. Тому дані, що збираються про користувача, потрапляють в загальну базу та використовуються для кастомізації реклами на обох платформах.

Це дозволяє налаштувати таргетинг, використовуючи нескінченне число точок даних – від найбільш очевидних на кшталт віку і місця проживання до більш специфічних, наприклад про те, що користувач самотній, шукає квартиру або часто п’є енергетики, пише видання.

На основі цих даних Signal створив серію рекламних постів, в яких розповів, що саме Facebook знає про користувача, який бачить цю рекламу. Наприклад, що він хімік з Берліна з дитиною і фанат K-pop, або розведений магістр-мистецтвознавець з Лондона, який нещодавно захопився боксом та їздить на тренування на новому мотоциклі.

Приклад оголошень, які Signal розмістив в Instagram:

Signal показав у своїй рекламі, яку інформацію про користувачів збирають мережі. Facebook його забанив - social-media, news, online-marketing

Фото: Signal

  • «Ви бачите цю рекламу, тому що недавно стали інструктором по пілатесу та божеволієте від мультфільмів. Це реклама використовувала ваше місце розташування, щоб визначити, що ви в Ла-Хойя. Ви цікавитеся блогами про батьківство і думаєте про прийняття ЛГБТК»
  • «Ви бачите цю рекламу, тому що ви сертифікований бухгалтер, що знаходиться у відкритих відносинах. Це реклама використовувала ваше місце розташування, щоб визначити, що ви в південній Атланті. Ви цікавитеся натуральними засобами догляду за шкірою і стежили за Карді Бі з самого початку її кар’єри»

Через якийсь час Facebook заблокував рекламний аккаунт, який використовується для показу оголошень. В Signal розповіли, що багато постів не встигли з’явитися в стрічках користувачів, для яких призначалися.

«Facebook зацікавлений в тому, щоб продавати доступ до інформації про життя людей, не розповідаючи цим людям, як використовуються їхні дані. Чесної розповіді про те, як реклама використовує персональні дані, очевидно, досить для того, щоб отримати бан», – сказали в Signal.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu