Бізнес, Лайфхак, Маркетинг, Новини, Технології

Шість способів збільшити середній чек в інтернет-магазині

14 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Можливості e-commerce не обмежені традиційними тактиками продажів. Інтернет-магазин дозволяє експериментувати і використовувати різноманітні інструменти для взаємодії з покупцем. Ці способи допоможуть збільшити середній чек, незалежно від того, продаєте ви фізичні товари або послуги.

1. Додаткові продажі

Використовуючи цей спосіб, потрібно, мати на увазі як мінімум дві речі.

Шість способів збільшити середній чек в інтернет-магазині - tech, news, online-marketing, lajfhak, businessШість способів збільшити середній чек в інтернет-магазині - tech, news, online-marketing, lajfhak, business

По-перше, додаткові товари потрібно рекомендувати в потрібний момент. Занадто рання або пізня пропозиція може не тільки бути неефективною, а й знизити загальний обсяг продажів.

Найкраще пропонувати продукти ближче до кінця покупки. Згадайте про стійку з цукерками в місцевому продуктовому магазині або про знаменитий скрипт «Макдональдс»: «Додати картоплю до замовлення?».

Додаткові продажі приносять «Макдональдс» від 15% до 40% річного доходу.

По-друге, необхідно рекомендувати товари або послуги, схожі на ті, що вже вибрав клієнт. Якщо ви продаєте чохли для телефонів, в якості супутнього продукту можна пропонувати захисні плівки для екрану.

2. Подарунки за певну суму в чеку

Цей підхід особливо хороший, якщо ви зазвичай продаєте кілька товарів відразу. Клієнти, як правило, люблять слово «безкоштовно», тому пропозиція подарунків або безкоштовних продуктів часто спонукає їх витрачати більше.

Ця стратегія може збільшити середню вартість замовлення на 10-50%. В онлайн-магазині продуктів харчування клієнти зазвичай купують від п’яти до 50 різних найменувань одночасно. Коли чек досягне певної суми, можна запропонувати безкоштовний товар.

Наприклад, покупці можуть отримати коробку печива за $75 в чеку, а за покупку на $100 – безкоштовну коробку свого улюбленого чаю. Такі пропозиції зазвичай можуть включати від трьох до шести найменувань, що є досить вигідною пропозицією для клієнтів.

3. Пропозиції після покупки

Як відомо, найкращий час, щоб щось продати – відразу після того, як клієнт зробить покупку. У такі моменти його пильність знижена. У цьому випадку навіть не обов’язково пропонувати знижку.

Головне, щоб подальша покупка була максимально комфортною для клієнта і займала якомога менше часу. Можливо, для цього доведеться використовувати сторонній додаток або відредагувати код сайту.

Якщо клієнту необхідно буде зробити кілька кроків, щоб придбати додатковий товар, велика ймовірність, що він відмовиться.

Якщо ви берете оплату за доставку, передбачте можливість скорегувати замовлення відразу після оформлення: так покупець зможе швидко додати в нього щось ще.

Amazon дотримується саме такого підходу. Після покупки ресурс протягом обмеженого часу дозволяє додати додаткові товари в замовлення. Він також використовує індивідуальні рекомендації, щоб спростити вибір клієнта.

4. Набори товарів

Один з найпростіших способів збільшити середній чек- набори товарів. Об’єднайте два або більше пов’язаних продукти в одне речення і поставте вигідну ціну.

Наприклад, вартість одного товару – $10, а іншого – $25. Можна об’єднати їх і встановити ціну $29,99. Таким чином покупець отримає товари зі знижкою, а магазин збільшить свій дохід.

5. Додаткові функції

Якщо попередні методи більше підходять для компаній з широким асортиментом, цей спосіб можна використовувати для будь-якого типу бізнесу.

Додаткова гарантія – відмінний спосіб збільшити дохід підприємства, так як в більшості випадків ремонт або заміна товарів трапляється рідко. Вони також допомагають зміцнити довіру ваших клієнтів.

Ще один спосіб збільшити середній чек – це кастомізація.

  • Продаєте кавові гуртки? Запропонуйте клієнтам надрукувати їх імена на виробах за додаткову плату.
  • Продаєте меблі? Дозвольте їм самим продумати дизайн.

Важливо розміщувати додаткові послуги на сторінці продукту, з яким вони пов’язані.

6. Знижки на основі вартості

Якщо ви хочете використовувати дисконтні пропозиції, щоб спонукати клієнтів витрачати більше, ось кілька способів це зробити.

Можна впровадити промокодом на знижки, які дійсні тільки на покупку від певної суми. Наприклад «використовуйте код RB10 для 10% знижки на будь-яке замовлення від $100».

Інший спосіб – це програми лояльності. Якщо клієнти роблять покупки в вашому магазині більш ніж один раз, запропонуйте їм знижку за підписку на розсилку. В майбутньому це може спонукати їх зробити ще покупку. Зрештою, два окремих замовлення приносять більше доходу, ніж один.

Звичайно, жоден з цих шести методів не гарантує, що середній чек збільшиться. Але в цьому і суть онлайн-торгівлі: тестування, навчання і оптимізація на основі результатів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu