Новини, Соціальні медіа, Технології

Візуальний пошук в Instagram і e-commerce в WhatsApp – оновлення від Facebook

24 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Facebook незабаром впровадить в свої додатки та сервіси нові інструменти електронної комерції, які спростять процес продажу і покупки товарів на майданчиках. Оновлення торкнуться Facebook Shops і Marketplace, Instagram і WhatsApp. Про це Марк Цукерберг розповів в Live Audio Room – сервісі-аналогу Clubhouse, зазначає TechCrunch.

Сервіс Shops вийде на інші майданчики.

На сьогодні на Facebook більш 1,2 млн активних магазинів і 300 млн відвідувачів щомісяця. Незабаром у продавців з’явиться можливість збільшити охоплення. Зокрема, вони зможуть створювати віртуальні вітрини Shops прямо в WhatsApp, а продавці з США – інтегрувати свої каталоги в Marketplace, який щомісяця відвідують понад 1 млрд людей.

Візуальний пошук в Instagram і e-commerce в WhatsApp - оновлення від Facebook - tech, social-media, news

Shops в WhatsApp.
Зображення тут і далі – Facebook

Розробка Shops Ads.

У Facebook зазначають, що прагнуть зробити досвід покупок на платформі максимально персоналізованим – за аналогією зі стрічкою новин. Тому в планах – розробка Shops Ads, нових рішень для брендів, які допоможуть їм правильно налаштовувати і зорієнтувати рекламу на основі індивідуальних купівельних переваг, за допомогою вже існуючих інструментів для бізнесу: Facebook Custom Audiences і реклами з тегами товарів.

Впровадження інструментів AI і AR.

Цього року Instagram почне тестувати інструменти візуального пошуку. З їх допомогою користувач зможе знайти схожі або аналогічні товари при перегляді зображень в додатку. Також з’явиться можливість використовувати камеру або фото з галереї для пошуку схожих пропозицій.

Візуальний пошук в Instagram і e-commerce в WhatsApp - оновлення від Facebook - tech, social-media, news

Візуальний пошук в Instagram

Ще одним оновленням стане «віртуальна примірка» – бренди зможуть впровадити в свої магазини технології доповненої реальності завдяки API інтеграцій з Modiface і Perfect Corp. Також у продавців з’явиться можливість рекламувати каталоги з AR-продуктами – функція AR Dynamic Ads, яка вже доступна в США.

Візуальний пошук в Instagram і e-commerce в WhatsApp - оновлення від Facebook - tech, social-media, news

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu