Бізнес, Кар'єра, Новини, Технології

Українські Grammarly і GitLab в списку кращих роботодавців США за версією Inc.

17 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Американський журнал Inc. представив список кращих роботодавців США за 2021 рік. У список потрапили українські компанії Grammarly і GitLab, про це пише AIN.UA.

Всього в список Inc. потрапили 429 компаній, зареєстрованих в США. Зокрема, журнал відзначив роботодавців, які змогли організувати ефективну роботу співробітників в період пандемії коронавіруса і вимушеної віддаленої роботи. У списку виділили фірми з 24 сфер, серед яких IT, реклама, логістика та інші.

Українські Grammarly і GitLab в списку кращих роботодавців США за версією Inc. - tech, news, career, businessУкраїнські Grammarly і GitLab в списку кращих роботодавців США за версією Inc. - tech, news, career, business

Inc. виділили українську Grammarly – компанія створює AI-сервіс перевірки правопису англійською. В 2009 році її створили кияни Олексій Шевченко і Максим Литвинов. В 2017 році Grammarly отримала $110 млн в першому раунді інвестицій, а в 2019 році – привернула ще $90 млн доларів у другому раунді та стала «єдинорогом». Загальна оцінка Grammarly перевищує $1 млрд. На сьогодні в компанії більше 400 співробітників в офісах у Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку та Ванкувері.

«Наші співробітники етичні, здатні швидко адаптуватися, рішучі, чуйні та чудові. Ці основні цінності об’єднують глобальну команду, забезпечують ефективну співпрацю і підштовхують нас до особистісного та професійного росту»- прокоментували Inc. представники Grammarly.

У список також потрапила компанія GitLab, яка розробляє веб-інструмент життєвого циклу DevOps з відкритим вихідним кодом, який представляє систему управління репозиторіями програмного коду для Git. З 2011 року над GitLab працював харків’янин Дмитро Запорожець. У 2013 році до стартапу приєднався другий фаундер – нідерландський підприємець Сід Сібранджі. Не дивлячись на те, що у компанії немає фізичних офісів, кількість співробітників перевищує 1300 чоловік по всьому світу. На 2021 рік загальна сума залучених коштів – понад $420 млн. в 2019 GitLab оцінювалася в $2,7 млрд.

Ми очікуємо, що кожен співробітник буде лідером, незалежно від його посади або стажу роботи. Наші менеджери по персоналу допомагають співробітникам у розвитку кар’єри, при цьому кожна людина має можливість самостійно визначати свій щоденний графік, де працювати і як проводити вільний час. Ми дбаємо про результати роботи наших співробітників, а не про те, коли і де вони це роблять – розповіли Inc. представники GitLab.

Крім цього Inc. виділив білоруську PandaDoc, яка у вересні 2020 го заявила про відкриття офісу в Україні. Зараз компанія шукає співробітників в київський офіс.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu