Бізнес, Новини, Пресрелізи, Технології

Боту-бухгалтеру ReporTax виповнюється 2 роки. Перший український бот звітності ReporTax святкує день народження

15 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Два роки тому на українському ринку з’явився чат-бот ReporTax. Це був перший онлайновий сервіс, що дозволив ФОП керувати звітністю й податками в зрозумілому форматі діалогу в мессенджерах.

Розробники проекту, ІТ-компанія ЛІГА:ЗАКОН та юридична компанія Юскутум, поділилися результатами роботи чат-бота.

Боту-бухгалтеру ReporTax виповнюється 2 роки. Перший український бот звітності ReporTax святкує день народження - tech, press-release, news, businessБоту-бухгалтеру ReporTax виповнюється 2 роки. Перший український бот звітності ReporTax святкує день народження - tech, press-release, news, business

У створенні ReporTax ми підхопили зрозумілий тренд, що складні бюрократичні процедури відходять в минуле. Підприємці прагнуть витрачати час на розвиток бізнесу, а не на паперову рутину. Сьогодні ботом вже користується 32 тис українських ФОПів, для яких звітність і податки стали такими ж простими, як спілкування з друзями в чатах – розповіла Ольга Таранова, Product Director ЛІГА:ЗАКОН.

На сьогодні бот повністю закрив потреби ФОП І-ІІІ груп без найманих співробітників.

В ReporTax підприємці можуть:

  • Порахувати й оплатити ЄП та ЄСВ,
  • Подати звітність,
  • Вести книгу обліку доходів в 4 валютах;
  • Перевіряти заборгованість та наявність штрафів;
  • Отримувати нагадування про крайні терміни подання звітів і сплати податків.

Альтернатива держсервісам звітності

Чат-бот ReporTax наразі є чи не єдиною альтернативою державним сервісам звітності на українському ринку. Сюди ФОП можуть звернутись за додатковими роз’ясненнями, уникати ситуацій з перевантаженнями Електронного кабінету в останній день подання декларацій, або якщо їм незрозумілий інтерфейс державних платформ.

Боту-бухгалтеру ReporTax виповнюється 2 роки. Перший український бот звітності ReporTax святкує день народження - tech, press-release, news, business

Дуже класно, що держава підтримує тренд спрощення бюрократичних процедур, і що в той же час на ринку є приватні проекти. Ми вважаємо, що у підприємців має бути альтернативи як звітуватися. Вони мають обрати саме той сервіс, який вважають найбільш “дружнім” та зрозумілим. Чим більше існує цифрових рішень для ФОП на ринку – тим більша мотивація у всіх гравців розвиватися та поліпшувати якість сервісів – пояснив Артем Афян, управляючий партнер Юскутум.

Творці чат-боту також повідомили, що мають на меті зробити ReporTax ще зручнішим. Ми діджиталізували звітність до того, як це стало трендом в Україні. І ми хотіли б, щоб підприємці звітувалися перед податковою натисканням однієї кнопки. Це та логіка, яка наразі лежить в основі розробки бота” – зазначила Ольга Таранова, Product Director IT-компанії ЛІГА:ЗАКОН .

Боту-бухгалтеру ReporTax виповнюється 2 роки. Перший український бот звітності ReporTax святкує день народження - tech, press-release, news, business

ReporTax – унікальний бот-бухгалтер був розроблений компаніями ЛІГА:ЗАКОН і . Він дає змогу ФОП І-ІІІ груп, у яких немає оформлених працівників, просто з Telegram розраховувати й сплачувати ЄСВ та єдиний податок, складати й подавати до держорганів декларацію платника єдиного податку та звіт із ЄСВ. Також бот нагадує підприємцям про строки сплати податків і подання звітів. 

Юридична компанія Juscutum є одним із лідерів у сферах IТ та захисту бізнесу й відома своїми технологічними розробками. Одним із популярних проектів компанії є PatentBot, який допомагає легко зареєструвати торгову марку. У 2017 році PatentBot запрацював на українському ринку та ринку США, а у 2018 році вийшов на ринок ЄС.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН поєднує ІТ-технології та професійну експертизу. Уже 30 років ми допомагаємо українським підприємствам керуватися достовірною інформацією для прийняття рішень. Компанія активно розвиває бухгалтерський напрям – це і професійні видання («Інтерактивна бухгалтерія», БУХГАЛТЕР&ЗАКОН), і онлайн-сервіси. Серед них й інноваційний онлайн-сервіс звітності для бухгалтерів і підприємців Liga:REPORT. Компанія є розробником софту для усіх галузей бізнесу та компаній будь-якого розміру. У 2020 році, в розпал карантину, ЛІГА:ЗАКОН випустила на ринок унікальний продукт – ІТ-систему LIGA360, яка об’єднала в собі можливість управління зовнішніми ризиками для бізнесу та ефективну командну роботу усіх команд в компанії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu