Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

Платформа для створення та обміну презентаціями Pitch залучила $85 млн

21 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Берлінський стартап, що розвиває платформу для створення та обміну презентаціями Pitch, залучив $85 млн в раунді серії B, пише TechCrunch. Компанію оцінюють в $600 млн.

Раунд очолили інвестиційні компанії Lakestar і Tiger Global. Також в ньому взяли участь Index Ventures і Thrive Capital, які вже інвестували в стартап.

Pitch представляє собою платформу для створення та обміну презентаціями. Стартап заснував Крістіан Ребер, творець програми Wunderlist, яку він продав Microsoft в 2015 році. Суму угоди сторони не розкривали, але, за оцінкою The Wall Street Journal, вона могла скласти від $100 до $200 млн.

За словами Ребера, мета Pitch полягає в тому, щоб створити «YouTube для презентацій» з можливістю для користувачів разом створювати презентації та ділитися ними через онлайн-інтерфейс.

На даний момент Pitch використовують кілька десятків тисяч команд, розповіли в компанії. У список її корпоративних клієнтів входять Intercom, Superhuman і Notion. Залучені кошти стартап має намір використовувати для найму додаткових працівників, а також для підвищення охоплення платформи.

Зараз в додатку є як безкоштовний доступ, так і тариф Pitch Pro, який дозволяє за $10 в місяць завантажувати відео та використовувати сховище без обмежень, а також мати доступ до історії версій та інших функцій.

Pitch також працює над розвитком корпоративної версії, призначеної для великих компаній. За задумом засновника стартапу, в цьому сегменті його платформа може скласти конкуренцію PowerPoint від Microsoft, пропонуючи клієнтам розширений функціонал.

Наприклад, Pitch вже почав розвивати екосистему, в яку компанія має намір залучати дизайнерів для створення шаблонів. З їх допомогою користувачі надалі будуть розробляти власні презентації.

Ще одна нова функція передбачає надання користувачам розширеної аналітики презентацій. Передбачається, що вона дозволить авторам отримувати дані про те, скільки часу люди витрачають на перегляд їх презентації, на що звертають увагу, на якому моменті припиняють перегляд, і т. д.

Крім цього, платформа розширює функції відео, за допомогою яких можна записувати і відтворювати свій пітч. Спочатку, за словами Ребера, відео можна буде дивитися в запису, проте в майбутньому компанія має намір запровадити можливість відтворювати їх у реальному часі.

«Бачення Крістіана Ребера і його команди доводить, що створювана ними платформа може стати чудовою альтернативою застарілого ПЗ для презентацій», – прокоментував раунд фінансування партнер Lakestar Стівен Нанді.

За словами партнера Tiger Global Джона Куртіуса, переосмислення робочого процесу, пов’язаного з презентаціями, «назріло давно». «Поєднання використання аналітики та інтеграції мультимедіа на платформі може зробити Pitch лідером в сегменті та змінити спосіб подання інформації», – вважає він.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu