Безпека, Новини, Технології

Ajax Special Event: представлені нові охоронні девайси і софт від Ajax

21 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

20 травня 2021 року український виробник охоронних систем Ajax Systems показав нові пристрої та програмні розробки. Зокрема: девайси в лінійці вуличних датчиків, флагманську клавіатуру, софт і онлайн-інструменти для професіоналів. Про це пише AIN.UA.

Як і в минулому році, компанія презентувала гаджети в рамках онлайн-заходу Ajax Special Event. Цього разу трансляцію провели для користувачів і партнерів з 120 країн на 14 мовах.


Нові девайси

DualCurtain Outdoor: захист периметра власності

Для раннього виявлення вторгнень на підступах до об’єкта Ajax розробила DualCurtain Outdoor – бездротової вуличний датчик руху з вузькими секторами огляду. У пристрої об’єднані два датчика руху типу «штора», спрямовані в протилежні сторони.

Ajax Special Event: представлені нові охоронні девайси і софт від Ajax - tech, news, bezpeka

Зображення в матеріалі: Ajax

Як відзначили в компанії, DualCurtain Outdoor забезпечує граничну точність і дальність виявлення на відстані 30 метрів і використовує запатентовані технології Ajax. Старт продажів гаджета заплановані на червень 2021 року.

KeyPad Plus: безконтактне управління системою

З метою максимально спростити управління системою безпеки, в клавіатуру Ajax інтегрували функцію безконтактної ідентифікації. KeyPad Plus – нова бездротова клавіатура з підтримкою захищених пристроїв доступу. Тепер для зміни режиму охорони досить піднести до клавіатури картку Pass або брелок Tag, відзначають в Ajax. У продажу – з червня 2021-го.

Ajax Special Event: представлені нові охоронні девайси і софт від Ajax - tech, news, bezpeka

«Пристрої оснащені чіпами DESFire® – кращої в своєму класі технологією безконтактної ідентифікації. Її використовують транспортні системи європейських столиць і системи доступу NASA. KeyPad Plus – це захищена безконтактна ідентифікація користувачів і мінімум помилкових тривог, викликаних помилками при введенні пароля »- коментують в компанії.

MotionCam Outdoor: фотоверіфікаціі тривог для вуличної безпеки

Відзначається, що бездротовий вуличний датчик руху з фотокамерою MotionCam Outdoor здатний за секунди розпізнавати загрозу в будь-яку погоду і час доби та надсилати анімовану серію знімків.

Ajax Special Event: представлені нові охоронні девайси і софт від Ajax - tech, news, bezpeka

«HDR-камера з кращого оптикою та ІК-підсвічуванням забезпечує чітке і контрастне зображення, а фільтр помилкових тривог LISA моментально відрізняє реальну загрозу від перешкод. Все це допомагає оператору прийняти вірне рішення і не витрачати ресурс охоронної компанії на виїзди патруля даремно».

Продажі MotionCam Outdoor заплановані на липень 2021-го.

Нові програмні інструменти

Компанія представила набір інструментів для тих, хто займається установкою та обслуговуванням систем Ajax.

PRO Desktop 3.0: обслуговування та моніторинг систем Ajax

Компанія оновила додаток для комп’ютерів PRO Desktop 3.0. Тепер він об’єднує інструменти для підключення, обслуговування та моніторингу систем безпеки. За допомогою цього, як пояснюють в компанії, професіоналам доступне більш швидке підключення і віддалене налаштування пристрою, гнучка система ролей і докладний журнал подій для контролю співробітників, вбудована фотоверіфікація тривог і підтримка функції мобільної тривожної кнопки.

Ajax Special Event: представлені нові охоронні девайси і софт від Ajax - tech, news, bezpeka

«Це наступний крок у розвитку професійного софта Ajax – єдиний інтерфейс, хмарна інфраструктура і мультифункціональність для ефективного вирішення завдань бізнесу безпеки» – додали в Ajax.

Калькулятор часу автономної роботи пристроїв

Калькулятор показує, скільки пропрацюють встановлені батареї пристроїв Ajax при зазначених параметрах, і коли пора їх замінити.

Керівництво по радіозв’язку Ajax

Документ містить відомості про те, як влаштований радіозв’язок по протоколу Jeweller, і як різні матеріали та поверхні впливають на її дальність.

Ajax Special Event: представлені нові охоронні девайси і софт від Ajax - tech, news, bezpeka

Плани компанії

В 2021 році Ajax Systems планує вийти на ринки США, Канади, Австралії, Латинської Америки і Південно-Східної Азії. З проходженням сертифікації FCC і IC, тепер всюди, де використовується частота 915 МГц – буде присутній Ajax. Крім цього, компанія закінчила випробування продуктової лінійки для Індії.

«Ми адаптували хардвер, знову розробили радіотехнології, розширили можливості софта на всіх рівнях і провели тестування. Вихід на нові ринки – результат великої роботи, яку виконала команда з 300 розробників Ajax. В нашу команду кожен день вливаються нові люди з різних куточків планети. Ми бачимо майбутнє в розмаїтті. Ми шукаємо людей у ​​Франції, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Чехії, Словаччині, Угорщині, Швеції, Норвегії. І скоро будуть відкриті вакансії ще в ряді країн»- заявив Олександр Конотопський, CEO Ajax Systems.

Ajax Special Event: представлені нові охоронні девайси і софт від Ajax - tech, news, bezpeka

Червоним відзначені нові ринки, на які вийде Ajax Systems

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu