Бізнес, Новини, Технології

Vimeo вийшла на IPO з капіталізацією $8 млрд. У компанії є офіси в Україні

27 Травня, 2021

Корпорація InterActive (IAC) виділила Vimeo в самостійну публічну компанію і відеосервіс почав торгувати на біржі під тикером «VMEO». Акціонери IAC отримали 1,6235 акції Vimeo за кожну акцію IAC, що їм належить.

Як зазначає DOU, у Vimeo є кілька офісів в Україні, вони знаходяться в Києві та Запоріжжі. Станом на серпень 2020 на компанії працювали 34 українських фахівців.

Vimeo вийшла на IPO з капіталізацією $8 млрд. У компанії є офіси в Україні - tech, news, businessVimeo вийшла на IPO з капіталізацією $8 млрд. У компанії є офіси в Україні - tech, news, business

Акції відеосервісу просіли в перший день торгів

Акції відеосервісу Vimeo в перший день торгів на біржі NASDAQ впали на 15% – з $51,8 до $44,1, але в підсумку зупинилися на вартості $45,39. При цьому до кінця торгів 25 травня ринкова вартість компанії становила близько $8 млрд, що 33% більше оцінки в $ 6млрд, яку Vimeo отримали в січні після раунду залучення приватних інвестицій.

«Ми завжди будемо розглядати можливості злиття і поглинань. Для нових технологій, інституційних знань та інтелектуальної власності, яких у нас ще немає, для неймовірних команд і талантів. Ми завжди використовували злиття і поглинання як ще один важіль зростання, і ми будемо робити це, якщо це буде доцільно», – зазначив генеральний директор Vimeo Анджали Суд, передає Yahoo Finance.

А фінансовий директор IAC Глен Шифман назвав збільшення ринкової вартості компанії з $6 млрд до $8 млрд захоплюючим досягненням команди та акціонерів.

Про Vimeo

Vimeo – американський відео хостинг, зі штаб-квартирою в Нью-Йорку. Станом на 2021 рік у Vimeo 200 млн користувачів і близько 1,6 мільйона підписників.

У листопаді 2020 року, через пандемію COVID-19 кількість користувачів почала зростати і корпорація InterActive залучила $150 млн в очікуванні виділення дочірньої Vimeo як власної компанії. Тоді оцінка Vimeo становила близько $2,75 млрд. Ще один раунд інвестицій в січні 2021 року приніс сервісу додаткові $300 млн, в результаті чого загальна вартість Vimeo склала приблизно $6 млрд.

Vimeo була повністю виділена як окреме підприємство 25 травня 2021 року і стала 11-ю компанією, яка виділяється з IAC.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu