Життя, Кар'єра, Новини

Сет Годін: «Поки» – слово, яке визначає шлях

01 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У творчій роботі є три проблеми.

 По-перше, новачки недостатньо гарні. Це факт. Але все змінюється, якщо додати до цього твердження слово «поки».

Не варто робити вигляд, ніби ми зрозуміли це раніше, ніж насправді. Це непродуктивно – займати таку тендітну позицію перед обличчям критики. Насправді, слова «ти недостатньо хороший» – це саме те, що людині потрібно почути на початковому етапі, тому що це дає розуміння, як стати краще.

По-друге, коли ми починаємо розвивати навички і пропонувати щось цінне, деякі люди вперто доводять, що ми недостатньо гарні. Відмінно. Це говорить дещо про них, про те, чого вони хочуть і чого потребують. А ми запропонуємо своє лідерство і внесок комусь іншому – тому, хто приймає нашу роботу. Крихітна перспективна аудиторія – це не компроміс, а шлях вперед. Шукайте відкритих і палких. Служіть їм.

Небезпека полягає в тому, що, чуючи відмову на цьому етапі, ви можете прийти до висновку, що нічого не добилися. Але, можливо, варто просто визнати, що ви звертаєтеся не до тих людей.

І третя проблема замикає коло. Можливо, що ми насправді поки недостатньо гарні, і людей, яким подобається наш продукт, занадто мало. Ми просто недостатньо гарні для конкретної частини ринку. Що ж, приймаємо цю істину і починаємо з самого початку. Ми поки недостатньо гарні. Ми недостатньо практикувалися, недостатньо співчували, недостатньо зрозуміли жанр і погано придумали, як виразити себе в ньому. Поки що і для цієї аудиторії.

А потім ми стаємо кращими.

Рано чи пізно ці три проблеми стануть трьома віхами на шляху до великих змін і тій роботі, якою ми пишаємося.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu