HR, Кар'єра, Новини

Рейтинг кращих роботодавців України в сфері ІТ – дослідження GRC.UA

03 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Кадровий портал GRC.UA опублікував рейтинг кращих роботодавців України 2020-2021 в ІТ сфері, заснований на опитуванні більше 6000 кандидатів.

Згідно з опитуванням найбільш привабливими роботодавцями стали Ciklum, EPAM, Luxoft, MEGOGO, Microsoft Ukraine, Parimatch Tech, Samsung R&D Institute Ukraine, SoftServe, Ubisoft Ukraine і ЛІГА:ЗАКОН.

Найпривабливіші сфери роботи

Рейтинг кращих роботодавців України в сфері ІТ - дослідження GRC.UA - news, career, hrЗгідно з опитуванням кандидатів, в топ-5 найбажаніших професійних сфер входять: IT, фінанси / банки / інвестиції, медіа / PR / поліграфія / видавництво, телеком і торгівля.

Але молоді фахівці трохи інакше розставили пріоритети. Так, на першому місці у молоді – сфера медіа, піару та реклами (37%), на другому – IТ-сфера (35%), далі за привабливістю сфера телеком (18%), важка / видобувна промисловість / енергетика (14%) і сфера фінансів (13%).

Найпривабливіші роботодавці в сфері ІТ

Рейтинг кращих роботодавців України в сфері ІТ - дослідження GRC.UA - news, career, hrУ список найпривабливіших роботодавців в IT-сфері увійшли наступні компанії: Ciklum, EPAM, Luxoft, MEGOGO, Microsoft Ukraine, Parimatch Tech, Samsung R&D Institute Ukraine, Softserve, Ubisoft Ukraine і ЛІГА: ЗАКОН.

При цьому найбільш важливими при виборі роботодавця є такі чинники: стабільність компанії на ринку (69%), фінансова спроможність компанії (60%) і корпоративна культура (38%). Ці фактори домінують абсолютно у всіх регіонах і вікових групах. Також важливим критерієм для кандидатів є соціально-відповідальної поведінки компанії (29%).

Критерії вибору пропозиції про роботу

Рейтинг кращих роботодавців України в сфері ІТ - дослідження GRC.UA - news, career, hrАбсолютним лідером при виборі пропозиції роботи є рівень конкурентної оплати праці (68%). Цей фактор лідирує у всіх областях і серед всіх категорій претендентів, незалежно від віку, професійного досвіду і статі. Другу позицію серед критеріїв вибору роботи займає можливість кар’єрного росту та професійний розвиток. На третьому і четвертому місці такі фактори, як зміст і масштаб завдань, соціальний пакет і нематеріальні бонуси.

Цікаво, що молодь більше орієнтується на відгуки про компанію в відкритих джерелах і місце в бізнес-рейтингах. Кар’єрне зростання також більш важливо для молодих фахівців, ніж для досвідчених. Зате досвідчені фахівці звертають більше уваги на зміст і масштаб завдань і соціальний пакет при виборі роботодавця.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu