Новини, Партнерська новина

Рейтинг найпопулярніших ЗМІ Закарпаття

07 Вересня, 2020

За даними, що агрегуються онлайн-сервісом PRNEWS.IO на базі аналітики SimilarWeb, жителі Закарпатської області протягом січня-липня поточного року найчастіше відвідували сайт Mukachevo.net – майже 11 млн переглядів.*

До онлайн-медіа, які перетнули позначку у мільйон відвідувань протягом зазначеного періоду, увійшли Goloskarpat.info (3,3 млн), 0312.com.ua (3,2 млн), Depo Закарпаття (1,8 млн), Новини Закарпаття (1,5 млн) та prozahid.com – 1,2 млн візитів відповідно.

Також учасниками ТОП-10 стали сайти Uzhgorod.net.ua, Закарпатський кореспондент, Zakarpatpost.net, ProZak.info.

Рейтинг найпопулярніших ЗМІ Закарпаття - partners, news

Mukachevo.net — найпопулярніше видання на Закарпатті за даними рейтингу PRNEWS.IO. Розповідає про політичні, економічні, культурні, кримінальні, спортивні та інші події Ужгорода, регіону та України в цілому.

На другому місці рейтингу — Goloskarpat.info. Його сторінки відвідують в пошуках ексклюзивних журналістських матеріалів, новин країни та регіону. На сайті цього онлайн-медіа зручно реалізований пошук новин по районах Закарпатської області.

Регіональне відділення Закарпаття 0312.com.ua — це надійне джерело не тільки новин, але й іншої інформації. Тут є свіжі вакансії, приватні оголошення, нерухомість, карта міста, довідкова інформація, курси валют, прогноз погоди та багато іншого.

Depo Закарпаття. Ужгородська філія мережі регіональних українських сайтів — це завжди гостра та актуальна інформація про все, що відбувається в нашій країні, плюс свіжі новини спорту, розважальні матеріали, розділ з рецептами та ін.

Співробітники інформаційного порталу Новини Закарпаття (transkarpatia.net) відбирають найсвіжіші новини регіону. Політика, бізнес, культура, спорт, кримінал, економіка, події, суспільство і багато іншого — щодня на сторінках «Новин Закарпаття».

Про Захід (prozahid.com) – сайт, який крім основних новин, приділяє увагу культурній спадщини Закарпаття та Ужгорода, підтримує малий і середній бізнес регіону.

Наступна позиція рейтингу — Uzhgorod.net.ua. Поряд з новинами, які хвилюють більшість, видання публікує не менш важливі для жителів Ужгорода та області матеріали: розповідає про актуальні події, зміни комунальних тарифів, розміщує приватні оголошення та ін.

Новинна стрічка Закарпатського кореспондента містить всі актуальні новини регіону: оперативно розповідає про політичні, громадські, культурні, спортивні та інші події.

Видання Zakarpatpost.net — надійне джерело свіжих новин Ужгорода і Закарпатської області. Новинна стрічка ЗМІ зручно сегментована за актуальністю подій.

ProZak.info — незалежне видання, створене колективом професійних журналістів. Шість основних розділів ЗМІ поділяються на 27 підрозділів. Рубрики медіа розповідають не тільки про речі, які у всіх на слуху, але і містять масу корисної практичної інформації.

* У дослідженні, що базується на даних аналітики SimilarWeb за 7 місяців поточного року, взяли участь вебсайти відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu