Новини, Пресрелізи, Стартапи

OVO.ua здійснила благодійну доставку в дитячий будинок сімейного типу «Моя родина»

07 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

1 червня компанія OVO.ua здійснила благодійну доставку в дитячий будинок сімейного типу «Моя родина». Його тринадцять вихованців отримали овочі та фрукти, які так необхідні в щоденному раціоні молодих організмах. Також діти отримали можливість спробувати екзотичні продукти.

Сервіс доставки овочів та фруктів OVO.ua вже не вперше бере участь у благодійності. І коли постало питання в пошуку організації для проведення акції до Дня захисту дітей, фокус був спрямований саме на дитячі будинки сімейного типу, адже вони не мають постійного державного забезпечення. Вибір зробили на користь Дитячого центру «Моя родина».

 

«Соціальна місія для нас так само важлива, як хороший сервіс і якісні продукти, які ми щодня доставляємо жителям Києва», — говорить Роман Мелкумов, співвласник сервісу доставки OVO.ua.

Початок червня завжди асоціюється з Днем захисту дітей. Здавалося б, діти, як найцінніше, що може бути в людини, потребують уваги й захисту постійно. Та на жаль, у сучасному світі для них відведений лише один день. Особливо це стосується тих дітей, які позбавлені родинного тепла й турботи. Але природа не терпить порожнечі й завжди прагне її заповнити — так і в суспільстві є люди, які готові взяти на себе відповідальність за тих, хто залишився без уваги й опіки. Серед таких людей — колектив дитячого будинку «Моя родина».

OVO.ua здійснила благодійну доставку в дитячий будинок сімейного типу «Моя родина» - startups, press-release, news

«Моя родина» — дитячий будинок сімейного типу, у якому зараз проживає тринадцять вихованців. Дівчата й хлопчики, діти та підлітки — усі вони є членами однієї великої сім’ї, яка потребує щоденної опіки та турботи. Діти швидко ростуть, тому повинні мати повноцінний раціон, а також достатню кількість овочів і фруктів.

Після знайомства з дітьми та спілкуванням з директоркою центру Світланою Шляхтою стало очевидно, що про дітей згадують двічі на рік — у День захисту дітей та в новорічні свята. OVO.ua вирішили виправити цю ситуацію, адже допомагати дітям необхідно без прив’язки до дат. Тому компанія надала дитячому будинку «Моя родина» підписку на забезпечення найнеобхіднішими дитячому організму вітамінами.

«Ми беремо участь у благодійних акціях та допомагаємо у міру своїх можливостей. Але нам хочеться думати, що своїми діями ми надихаємо інших, адже навіть мала, зроблена від щирого серця, добра справа має значення», — поділився Степан Зіняков, співзасновник компанії.

OVO.ua закликає інші компанії та стартапи не зупинятись на конкретних датах, щоб зробити щось хороше, та знайти тих, кому вони зможуть допомагати у міру своїх сил на постійній основі. Саме у цьому й полягає та користь суспільству, яку може принести справжній сталий бізнес.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu