Бізнес, Новини, Технології

IT-компанія з офісами в Україні Grid Dynamics купила англійську Tacit Knowledge

08 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Grid Dynamics купила Tacit Knowledge зі штаб-квартирою в Лондоні. Про це пише AIN.UA. В Україні Grid Dynamics входить в топ-25 найбільших IT-компаній України за версією DOU. В українських офісах працює майже 1000 чоловік.

Деталі угоди

Сума угоди не розголошується, проте відомо, що в результаті операції до Grid Dynamics приєднається вся команда Tacit Knowledge з більш 180 співробітників з Великобританії, Мексики, Молдови та США, включаючи керівництво вищого рівня.

IT-компанія з офісами в Україні Grid Dynamics купила англійську Tacit Knowledge - tech, news, businessIT-компанія з офісами в Україні Grid Dynamics купила англійську Tacit Knowledge - tech, news, business

Об’єднання компаній дозволить розширити набір пропозицій послуг і рішень для клієнтів групи Grid Dynamics, прискорить зростання нової клієнтської бази і зміцнить портфоліо клієнтів з Європи та Азії. Для співробітників і партнерів Grid Dynamics і Tacit Knowledge угода дасть можливість працювати на нових ринках, використовуючи поглиблену технологічну і бізнес-експертизу.

Про Grid Dynamics

Grid Dynamics спеціалізується в проєктуванні та впровадженні програм цифрової трансформації для компаній з фінансового, технологічного і ритейл-секторів. Клієнти Grid Dynamics входять в список Fortune 1000. Серед них – Google, Apple, Microsoft, Tesla, PayPal та інші технологічні гіганти.

Представництва Grid Dynamics розташовані в США, Центральній і Східній Європі. Центри розробки є в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та інших містах.

Раніше, в грудні 2020 року Grid Dynamics придбала Daxx – нідерландську IT-компанію, що має 4 центри розробки в Україні: в Києві, Харкові, Дніпрі та Львові.

Про Tacit Knowledge

Tacit Knowledge заснована в 2002 році. Компанія є постачальником технологічних рішень для цифрової комерції та обслуговує клієнтів у Великобританії, Північній Америці, континентальній Європі та Азії. Працює зі світовими брендами в індустріях CPG, фінансів і торгівлі.

Серед основних клієнтів Tacit Knowledge світові лідери: Visa, LVMH, Shimano та інші.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu