Бізнес, Новини, Технології

Fozzy Group створює R&D-центр для розробки магазину майбутнього

25 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Fozzy Group відкриває R&D-центр штучного інтелекту та інновацій «Лабораторія Зі», який буде створювати просунуті рішення для торговельних мереж, логістики та ресторанного бізнесу Fozzy Group. Про це пише AIN.UA.

Як відзначили в Fozzy Group, одним з ключових напрямків розробок в «Лабораторії Зі» стане магазин майбутнього, що включає в себе електронну комерцію і торгові об’єкти.

Fozzy Group створює R&D-центр для розробки магазину майбутнього - tech, news, businessFozzy Group створює R&D-центр для розробки магазину майбутнього - tech, news, business

Що створюють в «Лабораторія Зі»

«Лабораторія Зі» створена в структурі TemaBit, ІТ-розробника групи компаній Fozzy Group, що створює власні програмні продукти для всіх видів бізнесу групи.

У лабораторії проводять експерименти зі штучним інтелектом, надточними нейронними мережами, машинним навчанням, імерсивними технологіями, а також з використанням інтернету речей. «Лабораторія Зі» розроблятиме дата-сайєнс алгоритми, які здатні безпосередньо управляти процесами в магазинах.

«Ми переосмислюємо роль технологій для різних видів бізнесу Fozzy Group. Ми вже використовуємо big data і частково штучний інтелект, і, звичайно, у офлайн-ритейлу істотно більший потенціал для діджіталізаціі. Завдяки технологіям ми можемо перекладати в цифру або автоматизувати рутинні завдання», – розповів Андрій Янбухтін, керівник Центру штучного інтелекту та інновацій «Лабораторія Зі» TemaBit Fozzy Group.

Також у Fozzy Group відзначили, що дослідження і тести нових технологій на предмет можливості їх застосування в бізнесі є критично важливими для роботи «Лабораторії Зі». Адже тільки 5-10% експериментів продовжаться як повноцінні проєкти і будуть втілені в реальному житті.

Чому це важливо

Fozzy Group – одна з найбільших торгово-промислових груп України. Бізнес-інтереси групи охоплюють ритейл, виробництво продуктів харчування, банківську справу, ІТ, логістичний, туристичний і ресторанний бізнеси. В Fozzy Group входять «Сільпо», «Фора», Fozzy і сервіс доставки Justin.

У офлайн-ритейла в Україні є великий потенціал для діджіталізаціі та застосування нових технологій. А поява окремого дослідного центру в одній з найбільших торгово-промислових груп може істотно прискорити цей процес.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu