Гаджети, Новини, Пресрелізи, Технології

ALTUS – новинка від Фокстрот. Бренд європейської техніки вийшов на український ринок

08 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

За співвідношенням ціна-якість він стане вагомим конкурентом у своїй категорії в боротьбі за серце українського споживача.

Altus – один із провідних брендів у Європі, що представлений на ринку побутової техніки вже понад 20 років. Завдяки поєднанню сучасних технологій, гарантованої якості та помірної ціни, техніка цього виробника завоювала прихильність європейських споживачів та має аналогічні перспективи серед українських.

Основна продукція: холодильники, морозильні камери, плити, пральні та посудомийні машини, дрібні кухонні прилади.

Переваги техніки ALTUS

Передусім, європейська збірка: повний цикл виробництва – від проєктування до фінальної збірки – здійснюється на власних виробничих потужностях бренду Altus, що зосереджені в Євросоюзі, а також у Туреччині.

Є й низка інших особливостей:

  • техніка поєднує в собі міцність, функціональність, простоту у використанні і легкість у догляді;
  • при гарантовано високій якості має демократичну вартість;
  • виробник пропонує сучасний ергономічний дизайн, широкий вибір кольорів;
  • у моделях холодильників і морозильних камер є безліч поліпшених характеристик в порівнянні з моделями конкуруючих брендів.

До прикладу, інноваційні технології холодильників No Frost Dual Cooling забезпечують ідеальні умови для зберігання продуктів, а клас енергозбереження А+ гарантує низьке енергоспоживання. Завдяки інтелектуальним датчикам і спеціальним алгоритмам морозильні камери Altus можуть працювати в неопалювальних приміщеннях при температурі до мінус 15 °C. Компактні, функціональні й тихі пральні машини цього бренду практично не мають аналогів у своїй категорії за співвідношенням ціна-якість.

Продукція Altus уже представлена базовими моделями в мережі магазинів Фокстрот і на foxtrot.ua. Незабаром асортимент буде розширюватися.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu