Стартапи

Гордість та унікальність: GreenBeefSteak — перший рослинний стейк створений в Україні.

09 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

В Україні створили перший рослинний стейк — GreenBeefSteak. Сенсаційна новинка належить європейсько-українському бренду  “Green Go”  (GG).

GreenGo представили сенсаційну новинку на ринку рослинної продукції стейк GreenBeefSteak. Інноваційна розробка унікальна не тільки для українського споживача, а й для всього світу, адже альтернатив справжньому цільному шматку м’яса майже не існує.

Гордість та унікальність: GreenBeefSteak — перший рослинний стейк створений в Україні. - startups

Проаналізувавши актуальні харчові тренди розробники зрозуміли, що вироби на рослинній основі потребують уваги з боку вдосконалення технологій та створення ширшого асортименту. Паралельно з запуском виробництва рослинного стейка, компанією GreenGo (GG), вже налагоджено виробництво бургерних котлет GreenFish, GreenBeef та фаршу GreenFarsh, що за властивостями не поступаються закордонним аналогам, при цьому продукти мають більш виграшну ціну.

“Багато років наша команда працювала в бізнесі харчових інгредієнтів. Ми вивчали властивості різноманітних продуктів та окремих компонентів задля їх вдалого поєднання. Так ми обирали найкращих постачальників сировини, а далі проводилося безліч лабораторних та промислових відпрацювань і лише після цього той чи інший інгредієнт затверджувався до використання. Тож технологія та ноу-хау рецепт приготування рослинного стейка — це перш за все тисячі годин плідної роботи над продуктом” говорить СЕО та співзасновник компанії GreenGo (GG) Юрій Кушнір.

GreenBeefSteak вражає своєю схожістю з яловичиною, проте при його виробництві жодна тварина не постраждала. Виробникам вдалося досягти натуральної “мармуровості”, що робить рослинний продукт подібним преміальним стейкам тваринного походження.

Наша місія — зробити продукти на рослинній основі різноманітними, дуже смачними, доступними та бажаними для кожного. Ми прагнемо популяризувати рослинні продукти серед споживачів незалежно від їх харчових ідеологій. Мене завжди дивувало — якщо люди можуть їсти сьогодні салат, а завтра стейк, то чому для продуктів на рослинній основі потрібно виокремлювати якусь певну аудиторію? Саме тому GG-продукти призначені для ВСІХ! Ми бачимо нашого споживача свідомою, сучасною людиною, яка хоче урізноманітнити свій раціон новою категорією харчових продуктів. Він може бути хоч флексітаріанцем, хоч вегетаріанцем, хоч веганом, хоч м’ясоїдом. Наші продукти для всіх.” додає співзасновник компанії Олександр Панасюк.

Необхідного зовнішнього вигляду та смакових якостей GreenBeefSteak вдалося досягти внаслідок збалансованого поєднання високоякісних рослинних інгредієнтів, унікальної технології та європейського технологічного досвіду. До складу увійшли виключно рослинні інгредієнти: питна вода, соєвий білок, кукурудзяний крохмаль, пшеничний білок, соняшникова та кокосова олії, харчова сіль, емульгатор целюлозна камідь, харчові волокна, дріжджовий екстракт, декстроза, рідка карамель, буряковий сік, ферментований рис, лимонна кислота та веганський ароматизатор смаженого м’яса.

“Поява рослинного стейка в Україні — це логічне продовження трендів, що так стрімко зростають. Споживачам прийшлися до вподоби рослинні котлети та ковбаски, тож всі чекали на щось більш круте. Я впевнений, що рослинний стейк завоює серця навіть завзятих м’ясних гурманів та щиро радію, що такий стартап з’явився саме в нас. На сьогодні у світі фактично не існує аналогів, а все що представлено має досить локальне виробництво і дуже велику ціну. Не виключаю, що GreenBeefSteak скоро з’явиться і на європейських полицях.” — додає CEO компанії WEST MILLS дистриб’ютора рослинного м’яса в Україні, Станіслав Луцкович.

Унікальний стейк вже скоро можна буде спробувати в меню обраних ресторанів по всій Україні.

Вартість одного GreenBeefSteak, вагою близько 160 грамів, буде на рівні преміальних видів яловичини.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu