Гроші, Криптовалюти, Новини, Технології

Стартап Джека Дорсі Square може створити фізичний гаманець для біткоїнів

09 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Засновник Twitter і Фінтех-стартапу Square Джек Дорсі повідомив, що обмірковує створення гаманця для біткїнів. Він передбачає, що це повинен бути фізичний пристрій, який зможе синхронізуватися з додатками для транзакцій.

Зараз власники криптовалют можуть використовувати віртуальні гаманці. По суті це означає, що вони довіряють третім особам зберігання грошей, а для доступу до них використовують пароль. Втративши доступ до рахунку, можна позбутися цілого стану.

Дорсі пропонує інше рішення – пристрій з відкритим кодом, який буде розроблений разом зі спільнотою. За його словами, біткоїн – масова валюта, і важливо, щоб ним можна було володіти, не привертаючи третю сторону.

«Біржа, яку ви використовували для покупки біткоїна, ймовірно, піклується про вашу безпеку, але обставини можуть показати, що” зберігання “насправді означає” боргові розписки “», – написав Дорсі в Twitter.

Він передбачає, що гаманець для біткоїнів дозволить використовувати частину валюти для покупок через смартфон, а решта коштів при цьому будуть захищені. Дорсі допускає, що такий інструмент буде працювати не на базі Square і, можливо, не на iOS або Android.

Якщо Square займеться розвитком проєкту, для його обговорення будуть створені спеціальні акаунти в Twitter і на GitHub.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu