Життя, Книги, Новини, Поради

Білл Гейтс порадив 5 книг на літо

16 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Білл Гейтс опублікував список книг для літнього читання. Всі п’ять творів так чи інакше пов’язані з темою конфлікту людини і природи.

В особистому блозі Білл Гейтс радить книги, які справили на нього враження в контексті пандемії та кліматичної кризи. Ось 5 книг, які Гейтс включив в свій літній список.

«Відбій: Гордість, омана та падіння General Electric», Томас Гріта і Тед Манн

«Як могла зазнати невдачі така велика і успішна компанія, як GE? Я розмірковував над цим кілька років, і Lights Out нарешті відповіла на мої питання. Автори діляться своїм поглядом на помилки, допущені керівництвом GE».

«Під білим небом: Природа майбутнього», Елізабет Колберт

«Остання робота Колберт – найбільш пильне дослідження “людства проти природи” в цьому списку. Вона описує Under a White Sky як “книгу про людей, які намагаються вирішити проблеми, створені людьми, які намагаються вирішити проблеми”. Вона пише про декілька способів втручання людей у ​​природу, в тому числі про генний драйв і геоінженерію – дві теми, які мене особливо цікавлять».

«Земля обітована», Барак Обама

«Мені майже завжди цікаво читати книги про американських президентів, і особливо мені подобається “Земля обітована”. Мемуари охоплюють період від початку кар’єри Обами до місії, в результаті якої в 2011 році був убитий Усама бен Ладен».

«Передісторія», Річард Пауерс

«Це один з найбільш незвичайних романів, які я читав за останні роки. Overstory розповідає про життя дев’яти людей і досліджує їх зв’язок з деревами».

«Елегантний захист: нові знання про імунну систему», Метт Ріктел

«Ріктел написав книгу до пандемії, але це дослідження імунної системи людини є цінним читанням, яке допомагає зрозуміти, що потрібно, щоб зупинити COVID-19. Книга фокусується на чотирьох пацієнтах, кожен з яких так чи інакше змушений керувати своєю імунною системою».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu