Додатки, Новини, Технології

Apple запустила платні підписки в Apple Podcasts

16 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Apple додала платні підписки в свій додаток для подкастів. У перший рік комісія складе 30% з кожної транзакції.

Нововведення, запущене компанією Apple в своєму додатку для прослуховування подкастів Apple Podcasts, дозволяє користувачам відключати рекламу, отримувати ранній доступ до нових випусків і просушувати бонусні або архівні записи.

Мінімальна ціна буде дорівнювати 49 центам в місяць для США. У перший рік комісія буде складати 30% за всі підписки на подкасти, але після року платного членства комісія впаде до 15%.

Стати платним підписником досить легко: треба просто зареєструватися в додатку подкастів, використовуючи дані Apple ID, щоб отримувати преміум-контент у міру його появи.

Apple спочатку заявила, що функція Apple Podcasts буде доступна в 170 країнах і регіонах, починаючи з травня. Однак компанія перенесла дату релізу. За останніми підрахунками, в додатку «Подкасти» вже близько 2 мільйонів безкоштовних шоу.

Сам сервіс заробив в квітні. У травні на віртуальній сесії для подкастерів глава напрямку взаємодії з творцями контенту Apple Джейк Шапіро розповів, що працюватимуть підписки на Apple Podcasts.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu