Новини, Пресрелізи, Розробникам, Спільнота

Контент-маркетинг для бізнесу: на iForum навчать секретам просування завдяки публікаціям в ЗМІ

16 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Команда онлайн-сервісу з розповсюдження контенту в онлайн-медіа PRNEWS.IO на IT-конференції iForum продемонструє можливості платформи і розповість все про контент-маркетингу для бізнесу. А наймасштабніша офлайн-конференція України і Східної Європи, яка відбудеться в Києві 18 червня, націлена на пошук і розвиток нових можливостей для українських підприємців, розробку сценаріїв їх реалізації та аналіз трендів “постковідного світу”.

Зокрема, на iForum учасники познайомляться з кейсами компаній і формуванням нових стандартів підприємництва, бізнес-моделями економіки Нового світу, новинками автоматизації в Digital, а також дізнаються про майбутнє онлайн-медіа.

Контент-маркетинг для бізнесу: на iForum навчать секретам просування завдяки публікаціям в ЗМІ - community, developers, press-release, news

Forum-2021 представить шість тематичних напрямків: Майбутнє, Реклама, Інтернет-технології, Стартапи, Digital FUN і Main Stage. В останньому блоці організатори обіцяють учасникам «найгарячіші» теми і найзоряніших спікерів. Також в рамках конференції буде організовано виставкову зону «Місто Майбутнього», де розробники і винахідники представлятимуть власні винаходи.

Також на одному зі стендів платформа контент-маркетингу PRNEWS.IO продемонструє можливості сервісу з розміщення PR-публікацій в медіа з усього світу. Чому контент-маркетинг залишається одним з найефективніших інструментів просування для бізнесу, як завдяки маркетплейсу виходити на нові ринки, вимірювати справжню ефективність публікацій – про це та багато іншого учасникам заходу розповість команда PRNEWS.IO.

Також за промокодом PRNEWS10 можна отримати знижку на квитки 10%.

В цьому році, в рамках протиепідемічних правил і рекомендацій МОЗ, кількість учасників iForum обмежиться 5 тисячами. Зате всі присутні отримають можливість в живому форматі поспілкуватися зі спікерами та колегами по ринку.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu