Інвестиції, Криптовалюти, Новини

Курс біткоїна та інших криптовалюта впав на 10-37% на тлі заборони майнінгу в Китаї

22 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Альтернативна криптовалюта постраждала більше, ніж біткоїн, відзначають експерти.

  • За добу ціна біткоїна впала до $28800 і втратила більше 15%, курс Ethereum опустився до $1700, тобто на 18%, що випливає з даних Binance. Dogecoin втратив більше 37% своєї вартості, за добу вона опускалася до $0,16. На 19:00 біткоїн коштує $32200, Ethereum – $1900, Dogecoin – $0,2.
  • Народний банк Китаю 21 червня закликав платіжний сервіс Alipay, керований Alibaba з Ant Group, і деякі великі банки вжити заходів проти криптоторгівлі.
  • 18 травня Народний банк Китаю заборонив фінансовим установам вести бізнес, пов’язаний з віртуальною валютою, а також застеріг інвесторів від спекулятивної торгівлі криптовалютами. А влада п’яти китайських провінцій ввели заборону на роботу майнінг-центрів, зазначає видання.
  • Падіння цін 21 червня спонукало інституційних інвесторів вийти з ф’ючерсів на біткоїн на Чиказькій товарній біржі (CME), що призвело до стану, коли ф’ючерси торгуються зі знижкою до спотової ціни. Крім цього, на цьому тлі великі власники біткоїна почали продавати свої активи, посилюючи спад, йдеться в огляді CoinDesk.
  • Експерти відзначають, що ринок альтернативної криптовалюта постраждав сильніше в порівнянні з біткоїном. За словами OKEx Insights Хунайне Насирі, це може сприяти переходу від інших криптовалют до біткоїна.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu