Гроші, Інвестиції, Новини, Технології

Виручка Revolut зросла на 57% в 2020 році

22 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Фінтех-стартап Revolut відзвітував про фінансові результати. В 2020 році виручка компанії склала $361 млн – це на 57% більше, ніж в 2019 році (тоді було $229 млн). Із загальної суми $54 млн склав приріст вартості криптовалютних резервів.

Валовий дохід Revolut в 2020 році досяг $170 млн, пише TechCrunch. При цьому компанія як і раніше повідомляє про операційні збитки. У I кварталі минулого року вони склали $76 млн. За рік загальна сума операційних втрат досягла $277 млн, що вдвічі більше, ніж роком раніше.

Зі штатом в 2,2 тис. співробітників Revolut витратила $367 млн ​​тільки на адміністративні витрати. З цієї суми $236 млн склали витрати на співробітників – з 2019 року показник виріс майже втричі.

В кінці 2020 року в компанії було 14,5 млн приватних клієнтів (зростання на 45%) і 500 тис. компаній, що використовують Revolut Business. Revolut стає фінансовим супердодатком з поточними рахунками, дебетовими картами, торгівлею на біржі, страховими продуктами, преміальними підписками, торгівлею криптовалютою та іншим.

Виручка від транзакцій за платіжними картками становить значну частину виручки Revolut. В 2020 році ці операції принесли компанії $131 млн. Кожен раз, коли клієнт Revolut здійснює покупку по карті, Visa або Mastercard повертає сервісу частину комісії. Це невеликий відсоток, але він росте, коли клієнт багато купує.

Операції з іноземними валютами принесли Revolut $111 млн. Виручка від підписок, таких як Revolut Plus, Revolut Premium і Revolut Metal, склала $104 млн. Незважаючи на агресивне розширення стартапу, Великобританія залишається його найбільшим ринком: 88,4% виручки в 2020 році було пов’язано з діяльністю Revolut в Великобританії.

За словами глави Revolut Миколи Сторонського, компанія не планує IPO. Оцінка Revolut становить $5,5 млрд, зараз стартап розглядає можливість нового раунду з попередньою оцінкою своєї вартості в $10 млрд.

У липні 2020 року Revolut залучила $80 млн. З лютого минулого року компанії вдалося залучити від інвесторів в цілому рекордні $580 млн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu