Бізнес, Маркетинг, Новини, Топ

Що продавати онлайн в 2021 році? 12 популярних товарів

22 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Щоб домогтися успіху в електронній комерції, вам потрібні три речі: затребувані продукти, навички по просуванню і прагнення до успіху. Однак знайти популярні товари для продажу може бути непросто. Платформа Shopify підготувала добірку товарів, які користуються підвищеним попитом.

Популярні продукти для продажу в 2021 році

1. Килимки

Зростання замовлень в світі (в порівнянні з попереднім роком): 147,8%

Що продавати онлайн в 2021 році? 12 популярних товарів - home-top, news, online-marketing, businessЩо продавати онлайн в 2021 році? 12 популярних товарів - home-top, news, online-marketing, business

Зростання магазинів, що продають цей товар (в порівнянні з попереднім роком): 91,7%

Як і багато предметів домашнього декору, килимки стали одним з бестселерів в інтернеті під час пандемії. Чим більше часу люди проводять удома, тим більше вони схильні прикрашати його і створювати комфортну атмосферу. Придверні килимки запобігають потраплянню бруду в будинок.

Довжина, призначення і матеріал можуть відрізнятися. Наприклад, промисловим компаніям можна продавати гумові килимки розміром більше 150 см² або декоративні килимки з натурального кокосового волокна у фермерському стилі.

Згідно з даними Keywords Everywhere, найпопулярнішими пошуковими запитами зі згадуванням товару були:

 • килимки: 246 тис./міс.,
 • забавні килимки: 33 тис./міс.,
 • домашні килимки: 18 тис./міс.,
 • вуличні килимки: 12 тис./міс.

Некомерційні покупці більше орієнтовані на естетику, ніж на функціональність. Таким чином, має сенс націлюватися на нішевий ринок. Ви можете запустити рекламну кампанію з оплатою за клік за допомогою Google Покупок і Facebook, щоб залучити нових покупців.

З огляду на те, що товари для будинку можуть залишатися в тренді протягом довгого часу, ви зможете створити відповідний бренд і оптимізувати сторінки продуктів для ранжирування в Google і залучення органічного трафіку. Також ви можете продавати килимки разом з іншими популярними товарами або укласти співпрацю з блогерами для стимулювання швидкого зростання продажів.

2. Контейнери для зберігання

Зростання замовлень в світі (в порівнянні з попереднім роком): 276,2%

Зростання магазинів, що продають цей товар (в порівнянні з попереднім роком): 115,64%

Як і у випадку з іншими популярними речами у відділі товарів для будинку, зростання, ймовірно, обумовлене віддаленою роботою. Контейнери дозволяють зручно зберігати сезонні речі або одяг. Їх також можна використовувати в якості домашнього декору або для зберігання продуктів і різних аксесуарів.

В місяць пошукові системи фіксують 135 тисяч запитів зі згадуванням цього товару. Це говорить про те, що продаж контейнерів може стати прибутковим бізнесом в інтернеті, а різні типи товарів дозволять поступово розширювати лінійку продуктів.

Для початку необхідно вирішити, які контейнери ви плануєте продавати – тканинні, металеві, пластикові, з індивідуальним дизайном, харчові контейнери і так далі. Потім потрібно зайнятися просуванням продукту в популярних інтер’єрних блогах. Ви можете зв’язатися з інфлюенсерами в цій сфері і попросити їх вказати посилання на ваші продукти. Люди схильні більше довіряти рекомендаційним публікаціям, ніж рекламі. Потім необхідно запустити ретаргетингову рекламу, щоб залучити користувачів, які переглянули, але не придбали товар.

Також можна домовитись про партнерство або співпрацю з дизайнерами інтер’єру. Це дозволить просувати продукти серед їх аудиторії.

3. Кухонні рушники

Зростання замовлень в світі (в порівнянні з попереднім роком): 192,1%

Зростання магазинів, що продають цей товар (в порівнянні з попереднім роком): 109,7%

У другій половині 2020 року попит на кухонні рушники істотно виріс і, схоже, ще не скоро спаде. Згідно з останніми звітами, до 2026 року світовий ринок кухонних рушників досягне оцінки в $20,9 млрд. Рушники також надзвичайно міцні та витримують багаторазові прання.

Однак не варто забувати, що в цій галузі досить висока конкуренція. Бренди Williams Sonoma і Bed Bath & Beyond охоплюють значну частку цього ринку. Однак всі вони націлені на одну демографічну групу: літніх споживачів з великим доходом.

Витрати на пряму доставку кухонного приладдя досить низькі, а це значить, що ви можете продавати товари дешевше, ніж великі роздрібні продавці. Як цільова аудиторія можна вибрати молодих людей, які не бажають витрачати значні суми на кухонний текстиль.

Тканинні рушники як і раніше займають перші позиції за популярністю, проте, згідно з останніми дослідженнями ринку, попит на рушники ручної в’язки також зріс. Ви можете перепродавати рушники разом з іншим кухонним приладдям, таким як фартухи, серветки, столовий текстиль і багато іншого.

Успіх в соціальних мережах залежить від того, як ви взаємодієте з кожним сегментом аудиторії і створюєте контент для залучення покупців.

Для платної реклами найкраще підійде Facebook, оскільки ви можете використовувати його поведінковий таргетинг для пошуку клієнтів на основі інтересів і купівельних звичок.

4. Велосипедні сідла

Зростання замовлень в світі (в порівнянні з попереднім роком): 115,4%

Зростання магазинів, що продають цей товар (в порівнянні з попереднім роком): 76%

Якісні сідла дуже важливі для комфортної їзди на велосипеді. Неправильний вибір сидіння може стати причиною дискомфорту або навіть травм. Даний товар носить індивідуальний характер і залежить від анатомії, стилю їзди і досвіду людини. Тому продаж і допомога у виборі сідла може стати прибутковим бізнесом в інтернеті.

Кількість пошукових запитів по даному товару становить 22 200 в місяць. Також люди часто шукають «зручні велосипедні сідла» (12 100 в місяць), «сідла для гірських велосипедів» (3600 на місяць) та «сідла для шосейних велосипедів» (4400 на місяць). Таким чином ви можете продавати досить великий асортимент різних типів сідел.

Для просування продукту вам варто націлити реклами на групи клієнтів з різних велодисциплін, наприклад любителі гірських або шосейних велосипедів. Також важливо створити рекламні відеоролики, які зможуть наочно продемонструвати, як ваші велосипедні сидіння вирішують проблеми велосипедистів.

5. Аксесуари для портативних пристроїв

Зростання замовлень в світі (в порівнянні з попереднім роком): 370,8%

Зростання магазинів, що продають цей товар (в порівнянні з попереднім роком): 143%

Аксесуари для портативних пристроїв – це одна з тих тенденцій, які стабільно приносять високий прибуток. Ринок цих товарів величезний і, за прогнозами експертів, до 2026 року його оцінка досягне $284,06 млрд.

Згідно з даними Keywords Everywhere, люди шукають мобільні аксесуари в пошукових системах близько 49 500 разів на місяць. Також споживачі часто використовують такі запити, як «аксесуари для телефонів» (40 500 разів на місяць) і «аксесуари для мобільних телефонів» (18 100 раз на місяць).

Ось деякі предмети, які ви можете продавати в цій категорії:

 • Акумулятори
 • Навушники
 • Портативні Bluetooth-колонки
 • Зарядні пристрої
 • Чохли
 • Захисні стекла
 • Селфі-палки

Просування продуктів за допомогою Google Реклами дозволить залучити активних покупців в ваш магазин для здійснення покупок. Також можна використовувати рекламу в Facebook для орієнтування на певні групи клієнтів. Наприклад, мандрівникам можуть знадобитися міцні чохли для телефонів, а інші віддають перевагу більш стильним варіантам кейсів. У соціальних мережах ви можете співпрацювати з невеликими блогерами.

6. Іграшкові кухні та їжа

Зростання замовлень в світі (в порівнянні з попереднім роком): 229,1%

Зростання магазинів, що продають цей товар (в порівнянні з попереднім роком): 124,1%

Іграшкові кухні були популярною розвагою для дітей з 1920-х років. Це відмінний спосіб розвинути дрібну моторику, стимулювати творче мислення і розважити дітей, поки батьки працюють з дому. У наш час компанії переосмислюють класичні іграшки. Наприклад, незвичайна кухня з вбудованим голосовим помічником Alexa і кулінарними уроками.

В 2021 році тренд на подібні розважальні товари для дітей буде все ще актуальний.

Що стосується вибору маркетингової стратегії, в цій категорії товарів покупці зазвичай покладаються на рекомендації знайомих. Тому варто задуматися про просування товарів за допомогою блогерів.

Створіть органічну стратегію для соціальних мереж, якими зазвичай користуються діти. Намагайтеся створювати наочний контент, який демонструє всі переваги товару, а також використовуйте для користувача контент, щоб завоювати довіру потенційних покупців. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні деякий бюджет, можна організувати конкурс на роздачу безкоштовних іграшок для залучення підписників на поштову розсилку. Потім ви зможете використовувати модель крапельного маркетингу, що дозволить перетворити підписників в клієнтів.

7. Килимове покриття та оббивка для автомобілів

Зростання замовлень в світі (в порівнянні з попереднім роком): 106,7%

Зростання магазинів, що продають цей товар (в порівнянні з попереднім роком): 85,6%

За останні кілька місяців на Shopify попит на автомобільні килимки і оббивки різко зріс. Цей тренд продовжує залишатися актуальним, оскільки все більше покупців вдаються до створення індивідуальних автомобільних інтер’єрів. В 2019 році ринок автомобільної оббивки оцінювався в $7,63 млрд і буде рости на 6,5% на рік до 2025 року.

Пошукові системи реєструють 74 тисяч запитів по даних товарах, що доводить популярність галузі. Найбільше користувачі шукали «килимки weathertech» (: 135 000 в місяць), «індивідуальні автомобільні килимки» (8 100 в місяць) та «гумові килимки» (8 100 в місяць).

Для того, щоб відкрити свою справу з продажу цих товарів, необхідно чітко розуміти свою цільову аудиторію. Наприклад, якщо покупець любить гуляти на відкритому повітрі, йому, швидше за все, знадобиться міцний гумовий килимок. Якщо він любить спорт, брендовий автомобільний килимок може стати відмінним придбанням.

Ви можете просувати товари декількома способами.

 • Створюйте відеоінструкції з установки товару та різні лайфхаки.
 • Заведіть автомобільний блог.
 • Стати спонсором автозаводів або автосалонів.
 • Пропонуйте гарантію відповідності.
 • Спробуйте перехресне просування спільно з іншою автомобільною компанією.

8. Книжкові шафи і полиці

Зростання замовлень в світі (в порівнянні з попереднім роком): 106,7%

Зростання магазинів, що продають цей товар (в порівнянні з попереднім роком): 80,6%

Через пандемію люди стали багато часу проводити в домашній обстановці, тому вони стали більше думати про створення затишку в своїх житлових приміщеннях.

Кількість пошукових запитів книжкових шаф становить 301 100 в місяць. «Книжкові полиці» шукають всього 12 100 разів на місяць, проте деякі інші запити схожих товарів також можуть бути вам корисні для планування SEO стратегії.

 • Плаваючі полки: 550 000/міс.
 • Сходові полки: 165 000/міс.
 • Підлогові полиці для ванної 2 900/міс.

Для ефективного продажу ви могли б створити блог з порадами та рекомендаціями щодо дизайну інтер’єру з посиланнями на ваші продукти. Потім запустіть ретаргетинг реклами на трафік свого блогу за допомогою Facebook або Google.

Ваша реклама повинна з’являтися для запитів з високим наміром, наприклад «купити книжкові шафи». При розміщенні реклами перевірте таргетинг на ключові слова на основі опису вашого продукту, наприклад «книжкові шафи з масиву дерева» або «дубові книжкові шафи», щоб залучити клієнтів, які знають, чого вони хочуть.

9. Підставки для книг

Зростання замовлень в світі (в порівнянні з попереднім роком): 109,1%

Зростання магазинів, що продають цей товар (в порівнянні з попереднім роком): 108,2%

Наступний трендовий продукт в книжковій тематиці – підставки для книг. Вони являють собою важкі предмети, які використовуються для утримання книг в вертикальному положенні. Це відмінний спосіб оживити домашню бібліотеку і зробити свій будинок більш затишним.

Підставки для книг бувають різних форм і розмірів:

 • слова і текст,
 • міфічні істоти,
 • споруди та будівлі,
 • крупні кристали,
 • абстрактні форми,
 • скульптури.

Вони можуть бути кам’яні, залізні, металеві, дерев’яні та з інших матеріалів.

Користувачі шукають підставки для книг: 135 000 раз на місяць, а більш конкретні запити, такі як «декоративні підставки для книг» і «старовинні підставки для книг» набирають 2400 і 1900 запитів відповідно.

Існує багато різних способів продавати підставки для книг.

 • Діліться контентом про створення продуктів.
 • Укладіть співпрацю з популярними блогерами по темі домашнього декору.
 • Використовуйте хештеги та стікери.
 • Налаштуйте таргетинг в Facebook і Google.

10. Тимчасові татуювання

Зростання замовлень в світі (в порівнянні з попереднім роком): 26,9%

Зростання магазинів, що продають цей товар (в порівнянні з попереднім роком): 93,4%

Тимчасові татуювання – це декоративні зображення, які можна нанести на шкіру на короткий проміжок часу. Оскільки через пандемію багато тату-салонів закриті, люди все більше виявляють інтерес до нового виду мистецтва.

Це модний тренд серед знаменитостей, креативних директорів, музикантів і художників. Вони дозволяють людям оцінити, наскільки татуювання відповідають їх стилю, без непоправних наслідків.

Для просування даного товару варто використовувати Instagram, TikTok і Pinterest. Також можна співпрацювати з блогерами і продумувати дизайн татуювань.

Pinterest дозволить створювати дошки натхнення з вашою продукцією для потенційних покупців.

В Instagram необхідно зосередитися на публікації постів-каруселей, які добре працюють з двох причин.

 1. Ви можете продемонструвати різні дизайни в одній публікації.
 2. Згідно з дослідженням SocialInsider, карусельні пости отримують на 5,13% більше залученості, ніж звичайні пости.

11. Викрійки для рукоділля

Зростання замовлень в світі (в порівнянні з попереднім роком): 94,3%

Зростання магазинів, що продають цей товар (в порівнянні з попереднім роком): 74%

Викрійки для рукоділля також є одними з найбільш популярних товарів для продажу в 2021 році. До цієї категорії відносяться декоративне шиття, вишивку, фріволіте, в’язання і багато іншого. Воно допомагає знизити стрес, зберігає активність розуму і розвиває творче мислення.

Пошуковий запит по «викрійкам для рукоділля» не користується великою популярністю (приблизно 70 пошуків в місяць), проте «зразки вишивки» налічує 49 500 переглядів в місяць. Такий бізнес дає масу можливостей для розширення асортименту продукції – від готових наборів до рідкісних інструментів та матеріалів для різних технік.

Щоб ефективно просувати в інтернеті подібні продукти, необхідно стати активним учасником тематичних обговорень і груп у Facebook. Також створення спільнот на таких нішевих ринках дозволить швидше охопити цільову аудиторію. Ви можете продавати викрійки у форматі PDF і відправляти покупцям інструкції по її створенню.

Якщо ви хочете розмістити рекламу в Facebook або Google покупки, подумайте про націлення на аудиторію за інтересами, включаючи декоративно-прикладне мистецтво, вишивку і багато іншого. Використовуйте Facebook Audience Insights, щоб знайти демографічні дані для таргетингу в певних країнах.

12. Інструменти та аксесуари для укладання волосся

Зростання замовлень в світі (в порівнянні з попереднім роком): 245,4%

Зростання магазинів, що продають цей товар (в порівнянні з попереднім роком): 110,5%

Попит на інструменти та аксесуари для укладання волосся також стрімко зріс на таких майданчиках, як Shopify, Oberlo, Google і AliExpress.

Згідно з даними сайту Keywords Everywhere, запит «інструменти для укладання волосся» набирає 12 100 переглядів в місяць, «гарячі інструменти» – 33 100, а «інструменти для волосся» – 12 100. Ролики на YouTube за запитом «інструменти для укладання волосся» переглядають в середньому 1,7 млн ​​раз на місяць.

Щоб ефективно продавати товари для здоров’я і краси, необхідно більше зосередитися на візуальних платформах, таких як Instagram і YouTube. Ви можете укласти співпрацю з інфлюенсерами в цій сфері і запустити рекламу в Instagram, щоб просувати продукти і швидко збільшувати продажі. Також варто створити власний профіль в Instagram і публікувати контент, присвячений укладанню та інструментів для волосся.

 • Відповідайте на питання в Instagram Live про те, як почати використовувати інструменти для волосся.
 • Публікуйте на сторінці призачений для користувача контент.
 • Проводьте конкурси.
 • Створюйте історії, що підкреслюють особливості преміальних продуктів.
 • Робіть публікації з популярними тегами покупок.
 • Створюйте забавні ролики для просування ваших товарів.
 • Публікуйте пости-каруселі.

Також ви можете розширити свою продуктову лінійку, включивши в неї інші популярні продукти в області догляду за волоссям. Це дозволить збільшити потенційні продажі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu