Новини, Партнерська новина, Пресрелізи

OVO.ua + Настя Голобородько = проєкт «365»

23 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У червні стартував унікальний проєкт з освітньою місією «365» — співпраця Анастасії Голобородько та сервісу доставки продуктів OVO.ua. Відтепер щомісяця для споживачів оголошуватиметься кошик сезонних в Україні продуктів, а також невелике доповнення із продуктами сусідніх країн. Окрім каталогу, надаватиметься інформація про їхню користь та різні рецепти — маленькі підказки, зображення, лайфхаки, які допоможуть готувати те, що екологічно раціональне у певний час. 

Локальні та сезонні продукти можуть стати чудовим інструментом для людей, які хочуть ближче пізнати власну історію, відкрити нові смаки та інгредієнти, покращити розуміння того, звідки й у який сезон береться їжа.

«Літо — найбагатший сезон року, незалежно від того, де ви живете. У ці теплі місяці ви знайдете велике різноманіття овочів, фруктів і зелені. Та щоб визначити найкращий час для їхнього придбання, потрібно знати пікові сезони для кожного виду.

У червні сезонними є вишні, черешні, шпинат, щавель, петрушка, броколі, зелений горошок, редиска, кабачки, огірки, чорниця, аґрус. Їх корисніше споживати у свіжому вигляді або готувати смузі», — ділиться консультантка з харчування та сертифікована нутриціологиня Анастасія Голобородько.

Хороший спосіб заощадити — купувати їжу в сезон. Деякі фрукти та овочі ростуть краще влітку або навесні й коштують дорожче взимку, коли їх не так легко виростити чи імпортувати. І ще один бонус: фрукти та овочі завжди смачніші, коли збираються у вашому регіоні, на відміну від тих, що долають тисячі кілометрів до вашого найближчого супермаркету. Сезонні продукти — це ще й екологічно, бо зменшується використання енергії, що необхідна для їхнього вирощування та транспортування.

OVO.ua + Настя Голобородько = проєкт «365» - press-release, partners, news

Довідка

OVO — сервіс доставки свіжих овочів та фруктів з дарк-сторів. Стартап запустили навесні 2020 року засновники маркетингового агентства Bluocean Роман Мелкумов та Степан Зіняков. OVO працює щодня та здійснює доставку по центрі Києва упродовж години. За кілька тижнів сервіс запрацює й на лівому березі.

Анастасія Голобородько — сертифікована нутриціологиня, консультантка з харчування, фуд-терапевтка та публічна спікерка з освіти у їжі. Понад 10 років вивчає гастрономію, останні 5 років — те, як їжа впливає на здоров’я. Кулінарна журналістка та колумністка, у минулому фуд-редакторка низки українських онлайн-видань. З 2011 веде блог про здоровий спосіб життя Spoon! Концепція інтегрованого підходу розглядає людину цілісно — не лише її раціон та їжу, але й весь спосіб життя і здоров’я в комплексі. Анастасія постійно самовдосконалюється та навчається — за останні 5 років має понад 20 підвищень кваліфікації. Читає лекції на тему харчування — публічні та для компаній, співпрацює з дитячими садками, навчальними закладами, спортивними школами та HORECA. Бере участь у дискусійних панелях, лекціях для організацій у сфері охорони здоров’я, теле- та радіопрограмах. Амбасадорка Nike в Україні.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu