Бізнес, Кар'єра, Новини, Пресрелізи, Студенту

Перше лідерське стажування у Fozzy Group

23 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Група компаній Fozzy Group вперше відкрила набір на програму лідерського стажування. Для охочих доступно 15 місць оплачуваного стажування. Конкурсний відбір проходить у форматі гри. Вже у жовтні переможці зможуть спробувати себе у шести напрямах бізнесу в одній з найбільших торгово-промислових груп України.

Перше лідерське стажування у Fozzy Group - studentu, press-release, news, career, business

Перше лідерське стажування у Fozzy Group - studentu, press-release, news, career, businessПерше лідерське стажування у Fozzy Group - studentu, press-release, news, career, business

Програма лідерського стажування в Fozzy Group — це можливість навчатися у надихаючих профі та дізнатися про те, як працює ціла низка бізнесів. Стажування проходить за шістьма напрямами:

  • юридичний;
  • фінансовий;
  • логістичний;
  • комерційний;
  • HR;
  • маркетинг.

70% навчання відбуватиметься безпосередньо під час робочого процесу, 20% — коучинг і менторство, а 10% відведено під тренінги. За кожним напрямом закріплено по ментору — це профільні зіркові топ-менеджери. Втім, співробітники різних бізнесів групи компаній допомагатимуть 15 переможцям відбору, як розбиратися у деталях і тонкощах роботи, так і втілювати в життя власні ідеї. Це, до речі, одна з найсильніших сторін лідерського стажування. Fozzy Group підтримує ініціативі та інновації, тому надає можливість реалізувати свої власні проєкти навіть ще під час стажування. Це найкраще творче й професійне середовище для розкриття потенціалу молодих спеціалістів.

«Fozzy Group  це місце, де збуваються ідеї. Під час стажування ми надаємо можливість втілювати власні ідеї та проєкти. Тож, кожен учасник програми отримує не просто запис з назвою престижної компанії в трудовій книжці, а власні круті кейси до портфоліо. Звісно, це суттєво примножує конкурентоспроможність на ринку праці. Ми вкладаємо ресурс у професійне навчання талановитої молоді, а це точно одна з найкращих наших інвестицій», — розповідає HRD Fozzy Group Марія Гершман.

Fozzy Group розшукує справжніх лідерів, які не бояться викликів, мають ідеї та готові їх реалізувати. Програма лідерського стажування передбачає повну зайнятість і повноцінне занурення у справжню роботу, тому воно підходить лише для тих, хто вже закінчив навчання у ВНЗ. Стажування офіційно оплачується з першого дня.

Тривалість стажування — 18 місяців. Випускники отримують безпрецедентний досвід у різних напрямах діяльності, реалізацію свого проєкту та запрошення зайняти офіційну посаду в групі компаній.

Аби уникнути нудних тестів та «оцінки оцінок» дипломів у Fozzy Group розробили 15-хвилинну онлайн-гру. Ті, хто у грі продемонструють найкращий рівень компетенцій, будуть запрошені на відеоспівбесіду. Співбесіди триватимуть увесь серпень, а вже у жовтні 15 переможців почнуть будувати свою кар’єру у Fozzy Group.  Деталі та реєстрація: https://young-leaders.fozzy.ua/

Довідка про Fozzy Group

Fozzy Group — одна з найбільших торгово-промислових груп України. Бізнес-інтереси групи охоплюють ритейл, виробництво продуктів харчування, банківську справу, ІТ, логістичний, туристичний і ресторанний бізнеси.

Торгові мережі: «Сільпо», Le Silpo, Fozzy, «Фора», Thrash!Траш!, «Біла ромашка», rіngoo.

Ресторани: Буланжері, Дзяо-бар, Мокрі вуса, Escobar, Positano, Who&Why Drinkery.

Агро-промисловий напрям: ТМ «Ніжин», ТМ «Грінвіль», ТМ «Снятинська птиця», ТМ «Богуславна», ТМ Skadi, ТМ «Лівий&Правий». Агробізнес спеціалізується на рослинництві, тваринництві та овочівництві.

Інші бізнеси: банк «Восток», IT-розробник TemaBIT, логістичний оператор «УВК», доставка Justin, мережа турагенцій Silpo Voyage.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu