Бізнес, Новини, Стартапи, Технології

Ще один проєкт Дубілета: в Україні запустили платформу для оцінки та продажу землі

25 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

В Україні запустили нову платформу для продажу і покупки сільськогосподарської землі – «Доброзем». Про це написав президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Олексій Лисиця. Учасником цього проєкту став співзасновник monobank Дмитро Дубілет, розповідає редакція MC.today. Ділимося найцікавішим.

Що це за проєкт

Власники паїв можуть подати інформацію на сайті, а служба підтримки перевірить документи і оцінить, скільки коштує земля. Покупці в свою чергу за допомогою системи фільтрів зможуть знаходити землю і робити по ній пропозиції.

Ще один проєкт Дубілета: в Україні запустили платформу для оцінки та продажу землі - tech, startups, news, businessЩе один проєкт Дубілета: в Україні запустили платформу для оцінки та продажу землі - tech, startups, news, business

За словами Дубілета, процес купівлі-продажу землі досить заплутаний. У ньому задіяні нотаріуси, банки, оцінювачі, орендарі з пріоритетним правом викупу.

«Ми детально опрацювали цей процес, і наша служба підтримки буде допомагати продавцям на всіх його етапах», – каже Дмитро.

Платформа буде працювати з безліччю інших систем. Наприклад, з системою супутникових знімків. Це допоможе виводити по кожній ділянці докладні дані про метеорологічну історію та вирощувані культури.

Також в регіонах працюватимуть представники платформи, які допоможуть людям похилого віку продавати свою землю.

«Доброзем» – український онлайн-маркет землі

Ще один проєкт Дубілета: в Україні запустили платформу для оцінки та продажу землі - tech, startups, news, businessЯк зазначив Дубілет, зараз на сайті dobrozem.com.ua є можливість подати інформацію про свої паї. Служба підтримки вже зараз допоможе оцінити, чи всі документи в порядку, а також оцінити потенційну вартість. У липні, коли запуститять ринок, сайт запрацює на повну.

Для зручності користувачів платформа реалізувала три напрямки роботи:

 • Оскільки процес купівлі / продажу землі в Україні досить заплутаний і в ньому задіяні нотаріуси, банки, оцінювачі, орендарі з пріоритетним правом викупу і багато інших учасників, платформа допомагає продавцям на всіх його етапах.
 • «Доброзем» інтегрований з безліччю систем, включно з сервісом супутникових знімків, щоб виводити по кожній ділянці докладні дані з метеорологічної історії та вирощуваних культур.
 • Часто власниками землі часто є жителі села в похилому віці, і тому платформа розвиває мережу наших представників в регіонах, які будуть допомагати продавцям «вживу» на всіх етапах угоди.

Умови використання платформи

Для продавців платформа пропонує такі умови:

 • Відсутня комісія за продаж;
 • Безкоштовна перевірка документів;
 • Швидка оцінка ринкової вартості землі;
 • Пропозиції за цінами від потенційних покупців;
 • Допомога в оформленні необхідних документів.

«Для розміщення оголошення потрібен лише телефон і кадастровий номер ділянки. Продавцеві не потрібно шукати юриста, нотаріуса та землевпорядника. Ми знайдемо їх для вас, допоможемо вирішити проблеми з документами і подбаємо про всі формальності », – сказано в описі «Доброзем».

Покупці на платформі отримають зручний доступ до таких сервісів:

 • Всі необхідні послуги в одному місці;
 • Безпечна підготовка і проведення угод;
 • Зручний пошук ділянок в різних регіонах;
 • Відстеження цін на землю по всій Україні;
 • Відстеження цікавих пропозицій в зонах інтересу.

«Ми ретельно перевіряємо покупців і продавців, особисто готуємо всі документи і гарантуємо прозорість платежів завдяки виключно безготівковим розрахунком. Ваша присутність потрібна тільки у нотаріуса для оформлення договору купівлі-продажу ».

Чому це цікаво

З 1 липня 2021 скасовується дія мораторію на продаж аграрної землі, який діяв в Україні близько 20 років. Спочатку, з липня 2021 до 1 січня 2024 буде діяти обмеження на покупку землі – не більше 100 га в одні руки. З 2024 обмеження складе до 10 000 га в одні руки.

При це ринок купівлі/продажу землі буде створюватися «на ходу», адже зараз його просто немає – землю можна лише взяти в довгострокову оренду. І платформи як «Доброзем» стануть дуже затребувані обома сторонами угод.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu