Новини, Пресрелізи

Сервіс доставки Glovo працюватиме цілодобово в Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі

26 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo запрацював цілодобово у Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі. Кур’єри Glovo доставляють замовлення користувачам додатку у цих містах в режимі 24/7.

Сервіс швидкої мультикатегорійної доставки Glovo продовжує вдосконалюватись та  розширювати можливості всіх учасників платформи – користувачів додатку, кур’єрів та партнерів. Відтепер користувачам сервісу в Києві, Львові та Харкові доступна опція замовлення доставки не лише у будь-який день тижня, але й будь-яку годину дня та ночі.  Кур’єри Glovo цілодобово доставлятимуть замовлення в межах зон покриття сервісу, що попередньо були наявні у цих містах. Вартість доставки залишається незмінною.

У нічний час користувачі додатку Glovo в Києві, Одесі, Харкові, Львові і Дніпрі вже можуть замовляти доставку продуктів з супермаркетів, страв із ресторанів, ліків з аптек.

В Києві та Львові користувачі можуть замовити доставку з ресторанів:

 1. «Macdonald’s»
 2. «KFC»
 3. «Banya club»
 4. «Brooklynpizza»
 5. «Me.Kava»
 6. «Smilefood»
 7. «Snak hot doner»
 8. «Sushi X»
 9. «The Burger»
 10. «БПШ»

Крім того, киянам цілодобово доступна доставка продуктів із мережі супермаркетів:

 1. «АТБ»
 2. «Сільпо»
 3. ліків з мережі аптек «АНЦ» та «Liki24»

 та закладів при АЗС:

 1. «Time-cafe»
 2. «Socar»
 3. «Socar Buta Cafe»,
 4. «OKKO Cafe».

Львів’янам, відповідно, доступна опція замовлення нічної доставки страв із ресторанів «I love kebab», а також продуктів із магазинів мережі АЗК «ОККО».

Компанія Glovo – сервіс мультикатегорійної доставки, місією якого є зробити міста доступними для споживачів, дозволяючи їм отримати будь-який продукт чи послугу за запитом менш ніж за годину.  Щоб розпочати користуватися сервісом Glovo, необхідно завантажити додаток з App Store або Google Play на свій смартфон, створити обліковий запис, обрати спосіб оплати, перевірити геолокацію та визначитися із замовленням. Користувачами додатку Glovo можуть стати лише повнолітні особи. У разі виникнення запитань щодо замовлення, користувачі можуть зв’язатись з кур’єром або з оператором служби підтримки. Кур’єри Glovo здійснюють доставку менше ніж як за годину, що можливе завдяки пересуванню містом зручними видами транспорту та оптимальними маршрутами. З переходом у режим цілодобової доставки, через внутрішні канали комунікації підключеним до платформи кур’єрам нагадують про важливість дотримання правил дорожнього руху та використання спорядження зі світловідбиваючими елементами.

“Ми вивчаємо попит на нові опції у Glovo, аналізуємо інформацію та досліджуємо можливості адаптації їх у додаток. Важливо, щоб їх імплементація була вигідною для всіх учасників платформи. З переходом на режим 24/7 користувачі сервісу мають доступ до доставки будь чого у будь який час, партнери мають більше замовлень, кур’єри Glovo отримують вищі бонуси за нічні доставки, а сервіс отримує комісійні за свої послуги – це забезпечить збалансований розвиток нашої платформи.” – коментує генеральний менеджер Glovo в Україні Дмитро Расновський.

Сервіс Glovo працює у форматі 24/7 в Одесі з 8 червня та вже має позитивну динаміку стосовно кількості замовлень у нічний час.

Про Glovo

Glovo — це сервіс доставки, що дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах вашого міста. Компанія, що походить з Барселони, сьогодні працює у більше 900 містах у 22 країнах світу на трьох континентах — Європі, Центральній Азії, Африці.

Щомісяця у всьому світі доставкою Glovo користуються понад 2,5 млн користувачів, замовлення доставляють більше 50 тисяч кур’єрів, кількість асоційованих партнерів досягає 50 тисяч. Більше про компанію Glovo за посиланням: about.glovoapp.com/en/

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та вже представлений у 33 містах — Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Херсоні, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Івано-Франківську, Чернівцях, Сумах, Вишневому, Борисполі, Броварах, Кривому Розі, Тернополі, Рівному, Кропивницькому, Бучі, Ірпені, Вишгороді, Луцьку, Хмельницькому, Кременчуці, Ужгороді, Маріуполі, Умані. Переглянути детальну зону покриття сервісу Glovo можна за посиланням: glovoapp.com/ru/map

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu