Гроші, Інвестиції, Криптовалюти, Новини

Регулятори Великобританії заборонили Binance вести бізнес в країні

28 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Правління з фінансового регулювання і нагляду (FSA) Великобританії заборонило Binance здійснювати операції з криптовалютою без попереднього письмового схвалення відомства. Про це пише Financial Times.

Регулятор зажадав від Binance до 30 червня припинити рекламу і промоакції в Великобританії, а також написати на своєму сайті і в соціальних мережах, що Binance Markets заборонено займатися регульованою діяльністю в країні.

Також Binance зобов’язана забезпечити безпеку і зберігання даних про британських користувачів і проінформувати про це регулятора до 2 липня, відзначає Reuters.

Як повідомляє FT з посиланням на джерела і публічні документи, компанія планувала відкрити в країні підрозділ, яке отримало б ліцензію на криптовалютні операції і було б ізольовано від бізнесу в інших країнах. При цьому у Binance в Великобританії є ліцензія на споживчі операції з традиційними валютами.

Про що постанова FSA?

  • У постанові йдеться про те, що Binance не має права здійснювати на території країни будь-яку діяльність, яка вимагає ліцензування, без схвалення FSA.
  • Регулятор вимагає, щоб біржа завершила всі запущені в Великобританії рекламні кампанії до 30 червня. Також до визначеного дедлайну Binance повинна опублікувати на платформі і інших своїх ресурсах попередження про те, що FSA ввело обмеження щодо торгової платформи.
  • Біржа повинна буде відзвітувати про проходження всіх кроків в письмовому вигляді.
  • Нагадаємо, про плани Binance реалізувати експансію у Великобританії стало відомо влітку 2020 року. Запуск торгової платформи – не єдина ініціатива компанії в регіоні. Влітку 2020 року Binance також запропонувала громадянам Великобританії дебетові крипто-фіатні карти. Чи торкнеться ініціатива FSA пластикових карток біржі – невідомо.

Нагадаємо, раніше Binance потрапила під тиск японських регуляторів. Влада країни звинуватила біржу в веденні бізнесу без ліцензії на підконтрольній їм території.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu