Новини, Спільнота

Jet – сьомий сервіс оренди електросамокатів. Немає плати за старт поїздки

29 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У Києві запустився новий сервіс оренди електросамокатів під назвою Jet. 

  • Jet – компанія з Казахстану. У 2021 році її запустив Мейрамбек Абелкасов. Сервіс почав працювати в містах Алмати і Нур-Султан. Наступною країною запуску стала Україна, зокрема – Київ, після чого відбудеться масштабування на Одесу, Львів та Харків. Потім – Грузія (звідти родом інший сервіс – Scroll).
  • Сервіс Jet має одну велику відміну від усіх своїх конкурентів – в ньому немає плати за розблокування. Платити потрібно тільки за хвилину – 2,5 грн / хв.

Jet - сьомий сервіс оренди електросамокатів. Немає плати за старт поїздки - community, news

Фото: WE

  • Є і другий варіант оренди – на 12 годин або «поки не розрядиться»: в такому випадку спишеться сума, яка дорівнює обсягу зарядки (це близько 375 грн, якщо самокат повністю заряджений), а платити за хвилини не потрібно. Це зручно для тих, хто хоче взяти самокат в оренду на весь день, хоч і не планує їздити на ньому без зупинки, але ви будете знати, що самокат закріплений за вами і його ніхто не забере.
  • Зона покриття – тільки правий берег Києва: центральна частина міста, Поділ, Печерськ. У майбутньому компанія планує розширювати число самокатів на лінії і збільшувати зону покриття. Також з відмінностей – можливість взяти до 5 самокатів з одного аккаунта і накопичення бонусів.
  • Завантажити додаток можна для iOS і Android

Карта покриття самокатами JET

Jet - сьомий сервіс оренди електросамокатів. Немає плати за старт поїздки - community, news

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu