Новини, Пресрелізи, Спільнота, Стартапи, Студенту

Замість диплома — стартап: Roosh та КШЕ відкривають університет, де викладатимуть ІТ-бізнесмени

08 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Сергій Токарєв, Founding Partner Roosh, разом із Київською школою економіки анонсували відкриття технологічного університету SET University. Вже під час навчання студенти зможуть запустити свій стартап, а також залучити фінансування в його розвиток.

Презентація університету відбулася 7 грудня в столичному КВЦ Парковий.

Як розповідають засновники, підхід університету націлений на розвиток теоретичних та практичних знань.

Замість диплома — стартап: Roosh та КШЕ відкривають університет, де викладатимуть ІТ-бізнесмени - studentu, startups, community, press-release, news

Наразі університет аналізує потреби абітурієнтів та ІТ-ринку, щоб визначити фінальний список напрямів навчання. Вже зараз SET University розглядає такі дисципліни: Artificial Intelligence, Machine Learning, Big Data, Internet of Things та інші. Викладачами та менторами будуть топменеджери українських та іноземних ІТ-компаній.

«Ми не хочемо створювати заклад, який вписувався б у стару освітню систему. Ми покажемо приклад, якими мають бути університети в ІТ і, таким чином, змінимо систему», — заявив президент Київської школи економіки, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у 2019-2020 рр. Тимофій Милованов.

SET University фокусуватиметься на формуванні навичок, необхідних ІТ-підприємцям. Зокрема, студенти будуть вчитись пітчити ідеї, розробляти бізнес-план, а в якості дипломної роботи презентуватимуть ідею або проєкт стартапу.

За такого підходу засновники SET University планують досягти 100% працевлаштування студентів одразу після випуску.

«Моя глобальна мета – змінити мислення в українській технологічній галузі з аутсорсингового на продуктове та створити нову економіку. Я хочу зробити так, щоб українські айтівці не тільки були чиїмись «руками», а й власноруч генерували ідеї та реалізовували їх», – розповів Founding Partner Roosh Сергій Токарєв.

Навчання в SET University буде доступним для кожного студента, адже університет дає можливість підписати income share agreement. Так, випускники зможуть оплачувати навчання відсотком від своєї зарплати в ІТ-компанії протягом кількох років після закінчення університету. Таким чином, в найкращому результаті зацікавлені як студенти, так і ментори та викладачі.

Замість диплома — стартап: Roosh та КШЕ відкривають університет, де викладатимуть ІТ-бізнесмени - studentu, startups, community, press-release, news

В рамках презентації SET University відбулась дискусійна панель щодо розвитку ІТ-освіти в Україні. На початку дискусії з вітальним словом виступив Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації. В обговоренні взяли участь урядовці та бізнесмени:

  • Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ, керівник проєкту Дія City;
  • Сергій Токарєв, Founding Partner Roosh, засновник SET University;
  • Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у 2019-2020 рр.;
  • Софія Вишневська, співзасновниця Propertymate, Techstars Alumni;
  • Артем Бородатюк, засновник групи IT-компаній Netpeak Group.

Зокрема, учасники панелі обговорили, як бізнес та держава можуть скооперуватись для реформування ІТ-освіти.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu