Криптовалюти, Новини, Стартапи, Технології

Стартап Worldcoin роздає криптовалюту за біометричні дані

01 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Сем Альтман, ексцентричний CEO Open AI і колишній президент Y Combinator, працює над новим проєктом. Криптокомпанія Worldcoin збирає біометричні дані, розплачуючись за них власною криптовалютою. Bloomberg передбачає, що проєкт є версією універсального базового доходу.

За інформацією Bloomberg, для сканування райдужної оболонки використовуються кулясті пристрої, які за розміром нагадують баскетбольний м’яч. Компанія стверджує, що в даний час тестує 20 прототипів в декількох містах по всьому світу.

Імовірно, мета проєкту – просувати ідею універсального базового доходу на основі криптовалюти. Біометричні дані використовуються в якості ідентифікатора. За інформацією Bloomberg, Worldcoin отримав підтримку від кількох інвесторів, в тому числі компанії Andreessen Horowitz, яка вклала $25 млн.

Поки неясно, чи має валюта Worldcoin (CoinMarketCap вказує, що вона торгується з 2013 року) відношення до компанії Сема Альтмана Open AI.

Це не перший дивний проєкт, в якому міг брати участь Альтман. В 2018 році він заплатив стартапу Nectome $10 тисяч за те, щоб його вбили (так, по-справжньому) і зберегли його мозок. Передбачається, що в майбутньому його можна буде завантажити в комп’ютер.

Ймовірно, тому CEO Open AI думає, що люди так легко будуть віддавати свої біометричні дані приватній компанії в обмін на криптовалюту.

В 2017 році він публічно критикував Сан-Франциско за консервативність і заявляв, що Пекін набагато більше відкритий до спірних ідей.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu