Додатки, Новини, Соціальні медіа, Технології

Пошуковик Neeva — екс-топи Google запустили платного конкурента гіганту – без реклами і трекерів

05 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У мережі з’явився новий конкурент Google – Neeva. Це платний пошуковик з акцентом на конфіденційність даних користувачів. На перший погляд, його ідея може здатися провальною, але третина команди нової компанії, включно з її засновниками – колишні співробітники Google. Вони напевно знають слабкі місця техногіганта і як перетворити їх на переваги свого продукту, пише Fast Comapany.

Пошуковик Neeva — екс-топи Google запустили платного конкурента гіганту - без реклами і трекерів - tech, social-media, news, dodatky


Зовні Neeva дуже нагадує Google
Зображення: Fast Company

У чому особливість Neeva

  • Новий пошуковик – платний. Після трьох місяців пробного періоду його використання, послуги пошуку будуть коштувати $4,95 на місяць.
  • У ньому немає рекламних публікацій, які в Google займають 40% результатів видачі – вони на 100% органічні.
  • У Neeva немає трекерів. Пошуковик не відстежує активність користувачів.
  • Пошукові запити будуть зберігатися протягом 90 днів, щоб зробити підказки більш релевантними. Історію можна в будь-який момент видалити і заборонити її збереження.
  • Пошуковик можна буде встановити як додаток – поки тільки для iOS, або розширення для браузерів Chrome, Firefox, Safari, Edge і Brave.
  • До Neeva можна підключати сторонні сервіси – пошту, календарі Gmail або Outlook, сховища Google Drive або Dropbox, аккаунт в Slack.

В Україні Neeva поки не працює.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu