Криптовалюти, Новини, Спільнота, Технології

Необанк N26 виходить на ринок криптовалют

08 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Німецький необанк N26 планує надати користувачам доступ до нових інструментів для проведення торгових операцій з криптовалютою. Про це пише The Block.

  • За даними ЗМІ, розробка криптоінструментів стала частиною планів необанка по запуску маркетплейса.
  • Представники N26 розповіли The Block про те, що вони працюють над ініціативою в співдружності з топовими біржами цифрових активів. Які саме торговельні платформи допомагають необанку з розробками – невідомо.

«Ми плануємо пропонувати криптосервіси через маркетплейс, інтегруючи інструменти бірж цифрових активів в банківські та інші фінансові послуги N26», – так представники необанка прокоментували плани.

Своє прагнення надати користувачам інструментарій для проведення торгових операцій з криптовалютою розробники пояснили бажанням сформувати універсальну фінансову платформу, в якій клієнти могли б отримувати всі необхідні їм послуги.

Вперше інформація про роботу N26 над криптоініціатівою з’явилася в Finance FWD в кінці червня 2021 року. За даними видання, користувачі необанка отримають доступ до нових інструментів платформи, за допомогою яких вони зможуть проводити торгові операції з bitcoin та іншими криптовалютами, до кінця року.

N26 – далеко не єдиний необанк, команда якого прийняла рішення про розробку функціоналу для проведення операцій з цифровими активами. Клієнтам одного з найбільших конкурентів компанії – Revolut – вже кілька років доступні інструменти для роботи з криптовалютами. Також раніше ми писали, що у  клієнтів банківського проєкту monobank з’явиться можливість купувати й продавати криптовалюту біткоїн, а також торгувати акціями. Про це повідомив у Facebook співзасновник проєкту Олег Гороховський. Він анонсував інтеграцію monobank з криптобіржою і випуск карти в біткоїнах, яка дасть можливість «просто, зручно і прозоро купувати й продавати біток».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu